2014 Saç Rengi Önerileri

Yazar: sanalzade Tarih: 25 Mart 2014

Saç renginizi değiştirmeyi düşünüyor ama bir türlü karar veremiyorsanız 2014 yılının popülerleri arasından derlediğimiz saç rengi önerilerine mutlaka göz atın.

2014 yılı yeni alternatifleri de beraberinde getiriyor. Alışıla gelmiş saç renkleri yerini daha dikkat çeken formlara bırakıyor. Hazır ilkbahar’da gelmişken değişime sizde saçlarınızdan başlamak istiyorsanız 2014 oscar gecelerine damga vuran platin rengini, sezon trendi orkide morunu, pembe sarı, gümüş, kestane, altın ve siyah saç renklerini değerlendirmeye alabilirsiniz.

İşte kuaföre gitmeden önce mutlaka göz gezdirmeniz gereken popüler 2014 saç renkleri arasından sizler için seçtiklerimiz.

siyah saç

Gizem dolu simsiyah saçlar 2014′te denenmesi gereken saç renklerinin başında yer alıyor. Denemek isterseniz içinde mavi ışıltılar bulunan tonları tercih edebilirsiniz.

gümüş saç rengi

Gümüş renk saçlar geçtiğimiz yılda tercih ediliyordu. Özellikle sarı, mavi, lila ve altın rengi gölgelerle birleştirildiğinde bir hayli dikkat çeken bu tonu listenize dahil edebilirsiniz.

platin sarı saç rengi

Son düzenlenen moda haftaları, podrumlar ve oscar gecelerine damgasını vuran platin sarı saç rengini sizde tercih edebilirsiniz.

orkide moru saç rengi

Orkide moru saçlar evet yanlış duymadınız 2014′ün favori rengi seçilen orkide saçlarda da karşımıza çıkıyor. Hatta geçen yıl Hollywood ünlülerinden Katy Perry denemişti bile. Biraz cesaret istiyor ama alternatif olarak uçlara mor gölgeler attırabilirsiniz.

pembe sarı saç rengi

Çok hoş tatlı bir görünümü olan pembe sarı 2014 saç renklerinde yerini aldı. Özellikle ilkbahar için değerlendirmeye alabilirsiniz.

kestane saç rengi

Doğal bir görünüm veren kestane saç rengini sonbahar ve kış ayları için değerlendirmeye alabilirsiniz. Bir tutamda mor gölge eklerseniz daha şık görüneceğinizden emin olabilirsiniz.

altın sarısı saç rengi

Altın rengi saçlar hemen her dönemde karşımıza çıkıyor. Ünlülerden sokaklara kadar hemen her 100 kadından 50′si saçlarını altın rengi gölgelerle canlandırıyor. Sizde ışıl ışıl parıldayan saçlar istiyorsanız altın renklerini denemekten çekinmeyin.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar