2014 Kalem Etek Kombinleri

Yazar: sanalzade Tarih: 5 Aralık 2013

Kalem etek kombinleri arasından en güzellerini sizler için derledik. Kalem etekler nasıl giyilir? kimlere yakışır? nasıl kombin edilir? stil önerilerine göz atın şıklığı yakalayın…

Klasik bir parça olmasına rağmen trendlerden eksik olmayan kalem etekler, en feminen zarif kıyafetlerin başında geliyor. Hem özel davetlerde, hemde günlük yaşamda, özellikle iş yeri ofis gibi ortamlarda sıkça tercih edilip giyilen gözde bir parça. Zira, 2014 yılında da bu trend değişmeyecek kalem eteklerin modası devam edecek…

Daha önce bir kaç yazımızda kombinleme fikirlerini sizlerle paylaşmıştık. Bu gün konuyu biraz daha genişletip bu kullanışlı parçayı daha farklı nasıl kombinleriz önerilerde bulunalım istedik.

2014 Kalem Etek Kombinleri

Kalem Etek Kombinleri

Kalem etekler, malumunuz bele ve basene oturan bir etek modeli. Giymek için vücut hatlarının düzgün olması gerekiyor ancak, kalem gibi bir vücüda sahip olunması anlamına da gelmiyor. Zira, kendi içlerinde evaze, vaze ve düz modeller olarak çeşitlere ayrılırlar.

Kalem Etek Kombinleri

Vaze modeli, basenden bacaklara doğru dalırken, evaze tam aksine, basenden itibaren genişleyen bir modeldir. Halk arasında çan etek olarakda isimlendirilir. Yanı sıra, basenden itibaren düz olarak inen modelleride mevcuttur.

Kalem Etek Kombinleri

Kiloluysanız evaze ve düz modellere, zayıfsanız vaze ya da vazo olarak isimlendirilen kalem etekleri tercih edebilirsiniz. Kalem etekler genellikle diz hizasında tercih edilir ancak kendi boyunuza yada zevkinize göre eteğin boyunda oynamalarda yapabilirsiniz.

Kalem Etek Kombinleri

Kalem eteklerinizi sezona göre yazları her türlü bluz ve gömlek ile, kışları çeşit çeşit kazaklarınız, ceketleriniz ile dilediğinizce kombin yapabilirsiniz.

Kalem Etek Kombinleri

Kalem Etek Kombinleri

Kalem Etek Kombinleri

Kalem Etek Kombinleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar