2014 Kaban Mont Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Ağustos 2013

Yazı hızla geçtiğimiz bu günlerde, 2014 kış modelleri de yavaş yavaş kendini belli etmeye başladı. 2014 kaban mont modelleri, bu sene de, uzun mont ve kabanlarla karşımızda olacak.

Şıklığın göstergelerinden biri olan kaban ve montlar, 2014 senesinde de uzun ağırlıklı modellerle vitrinlerdeki yerini alacak. Siyah ağırlıklı olarak bildiğimiz kaban ve montlar, bu sene de bu şekilde olacağı gibi, beyaz ve değişik renkteki modelleri de görmeye başlayacağız. Uzun modellerin ağırlıklı olacağı bir sezona hazırlanan modacılar, kısa modellerin daha çok ceket olarak karşımıza çıkacağını belirtiyorlar. Zarafetin simgesi olarak görülen uzun mont modelleri, deri aksesuarların tamamlayıcı özellikleriyle, daha da zarif olacak.

2014 kaban mont modelleri, yazı ortaladığımız bu günlerde oktan tanıtılmaya başladı. Kışa girmeden, kaban ve mont edinmek isteyenler için bu yıl, uzun ve renkli modeller, vitrinlerdeki yerini aldı bile. Modayı takip edenlerin ilgisini çekecek olan bu modeller, bu sene ses getirecek gibi görünmmekte.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar