2014 Gelin Makyajları

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Ağustos 2013

2014 gelin makyajları değerlendirildiğinde soft tonların ön plana çıktığı görülmektedir. Doğal ve yumuşak bir makyaj gelini kesinlikle daha güzel gösterecektir. Genellikle gözlere yoğun bir makyaj uygulanıyorsa dudaklara makyaj yapılmaması gözleri ortaya çıkaracaktır. Bunun yanında dudaklara etkili bir makyaj yapmak, gözleri dudaklara yöneltecektir.

2014 Gelin Makyajları

Gelin makyajlarında bu yıl göz renklerinin de önemsendiğini eklemek gerek. Renkli gözler için göz rengine uygun kalemlerin kullanılması göz rengini daha çok ön plana taşıyacaktır. Aynı şekilde far kullanımı da göz rengi ile uyumlu olmalıdır.

2014 Gelin Makyajı Resimleri

2014 gelin makyajları yapılırken aynı zamanda tropikal meyveleri yansıtan renk tonlarının da ağırlık kazandığı görülmektedir. Duvaklara iliştirilen aksesuarların tropikal olması aynı zamanda makyajın da daha tropikal renklerle bezenerek yapılması sonucunu beraberinde getirmektedir. Bu da 2014 gelinlerinin doğallığının yansımasıdır.

Sadece siyah bir kalemle yapılan bir göz makyajı bile bir gelini çok doğal ve aynı zamanda çok güzel gösterecektir. Bu noktada mühim olan kişinin kendi ten ve göz rengine uyumlu makyajı yaptırmasıdır.

Örneklere göz atmak için herhangi bir resmi tıklayarak foto galeriye göz atabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar