2014 Bluz Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 15 Ağustos 2013

Moda, milyonlarca insanın severek takip ettiği bir yapılanmadır ve her sene üzerine yenilikler ekleyerek gelişmeye devam etmektedir.

2014 Yılında da moda hem 2013’ün takipçisi hem yeniliklerin var olduğu bir yapıya kavuşacak gibi görünüyor. Şimdiden 2014 modasının bluz modelleri, mağazaları süslemeye başlamış durumda.

2014 Bluz modellerinde, şifon kumaşların sıkça kullanıldığı görülmektedir. Tek ve mat tonlardaki şifon bluzlar ile çift renkli şifon bluzlar, oldukça fazla tercih edileceğe benziyor. Geçmiş yılların dar kesim modellerinin aksine 2014 yılında salaş kesimler göze çarpıyor.

dantel bluz

Yanı sıra bluz modellerine dantellerin eşlik ediyor. Şifon bluzların göğüs ve sırt bölümlerindeki danteller, bluz modellerine farklı hava katıyor. Hem günlük dışarıya çıkarken kullanabileceğiniz hem iş hayatınızda rahatlıkla kombinlerinizi oluşturabileceğiniz dantel işlemeli şifon modelleri, salaş kesimleri sayesinde de oldukça rahat edebilirsiniz.

2014 Bluz Modelleri

2014 Bluz modelleri, hem bahara hem yaz aylarına damgasını vuracak yepyeni kombinler oluşturmanızı sağlayacaktır. Siyah ve beyazın uyumunu 2013 yılındaki gibi 2014 yılında da bayanların üzerinde sıklıkla görebiliriz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar