2014 Bayan Ceket Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Ağustos 2013

2013 Yılında, gerek günlük gerek iş kıyafetlerinde ceketler bayanların vazgeçilmezi oldular. 2014 Yılında da aynı şekilde, ceket kullanımı oldukça sık olacağa benziyor. Ceketler kot pantolonlar, eteklerin, şortların üzerine giyilerek şık kombinler oluşturulmasında oldukça önemli bir yere sahip duruma geldiler.

2014 Bayan ceket modellerinde, daha çok spor kesimli ceketler dikkat çekiyor. Dışarı çıkarken herhangi bir kıyafetinizin üstüne, şıklık yaratmak adına giyeceğiniz ceketler, sizleri oldukça başarılı bir görüntüye ulaştıracaklar.

2014 Bayan ceket modellerinde, pudra tonlarda bir hayli göze çarpıyor. Pudra tonların yanı sıra, kombininizi hareketlendirmek adına daha renkli ceketlerde tercih edebilirsiniz. İş kıyafetinizde ise; üzerinize oturan, dar kesim ceketler önümüzdeki sene moda akımına dahil olacaklar. Çiçek desenli ceketler de, sade kombinlerinize ekleyebileceğiniz şık tasarım ceketler arasındadır. 2014 Yılında moda olacak renkler ise; kahvenin soluk tonları, siyah, gri, krem ve tonlarıdır.

Özellikle bayanların son dönemlerde sıklıkla tercih ettikleri ceket modelleri, 2014 yılında daha da kullanılır hale gelecekler. Eski ceketlerinizi atmayarak, birkaç dokunuşla 2014 bayan ceket modellerini kendiniz evlerinizde de hazırlayabilir ve gardıroplarınızı şimdiden süsleyebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar