2014 Abiye Ayakkabı Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 15 Ağustos 2013

2014 Abiye Ayakkabı Modelleri çeşitlerinden en güzellerini sizler için seçtik. Önümüzdeki sezona damgasını vuracak modeller için foto galerimizde mutlaka göz atın…

2014 Abiye Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılar, kadınların tutku ile bağlanıp vazgeçemedikleri parçalar arasındadır. Her bayanın dolabında en az 3 çift ayakkabı bulunur ve renk renk, desen desen model ayakkabılarla kıyafetlerini renklendirirler. 2013 Ayakkabı modellerinde çoğunlukla metal işlemeler dikkati çekiyordu. Bu durum 2014 Abiye ayakkabı modelleri de, 2013′ün yılının devamı niteliğinde olacak gibi görünüyor.

Abiye Ayakkabı

2014 Abiye ayakkabı modellerinde, yüksek topuklar yine dikkat çekiyor. Gri ve açık tonların bir arada kullanıldığı, platformların taşlarla süslendiği göze çarpıyor. 2014 Kıyafetlerinde genelde salaş ve daha doğal renkler kullanılacağı için, ayakkabılarda hareketli dizaynlar kullanılmaktadır.

Abiye Ayakkabı

Bayanların daha çok ayakkabı renkliliğine bakacakları bir yıla gireceğimiz için, şimdiden mağazalarda 2014 abiye ayakkabı modelleri mağazaların camlarını süslemektedir. Parlak turuncu, sarı, kırmızı, pembe gibi renkler 2014’te sıklıkla kullanılacağa benziyor. Bunun yanı sıra zümrüt yeşili, çivit mavisi gibi renkler de, abiye ayakkabılarda 2014 yılında kullanılmaya devam edecek. Kıyafetlerde renkliliği seçen bayanlar için de, pudra tonlarında abiye model tercihi doğru bir seçim olacaktır.

Abiye Ayakkabı

2014 Yılında bayanları yine çok şık tasarımlar bekliyor. 2014 Abiye ayakkabı modellerini şimdiden takip ederek, kendinizi 2014 için şimdiden hazırlayabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar