Moda ikonlarının defilelerinde bu yıl da platform topuklar dikkat çekiyor. Özellikle son yıllarda gece ve gündüz kullanımlı olarak rastladığımız platform topuklu ayakkabılar bu yıl da bayanların ayaklarından çıkmayacak. Kadınların zarafetini yansıtması açısından platform ayakkabılar mutlak bir öneme sahip ve bu sene de ünlü modacılar tarafından bu durum kullanılarak muazzam modeller bayanların kullanımına sunulmuştur.

Bu yılın platform ayakkabıları arasında boğazlı modellerin çokluğu dikkat çekmektedir.

Daha kışlık bir görüntü sunan modellerde zımba ile bir hareketlilik elde edilmiştir. Yine boğazlı platformlarda bazı püsküllü modellere de rastlamak mümkündür. Ancak bilek görselliğini en iyi şekilde yansıtan platform topuklu ayakkabılarda boğazsız modeller bu yıl daha çok çıkıyor karşımıza.

Platform Topuk Ayakkabı Modelleri

Platform Topuk Ayakkabı Modelleri

Söz konusu modeller açık ve kapalı olarak ayrılmaktadır. Bu yılın platform ayakkabılarında tek renk ve özelikle de parlak renkler, dikkat çekici modellerin çokluğu dikkat çekmektedir. Bunun dışından birçok modelde platform kısmı ile üst kısmı farklı renklerden oluşan tasarımalar da yer almaktadır. Renkli modellerin dışında çeşitli desenlerden oluşan, ince ve kalın çizgili tasarımlar da şıklık konusunda birbirleri ile yarışır bir kullanım sunmaktadır.

Bu sene özellikle çivili modeller ile bayanlar farklı bir deneyim yaşayacaklar.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar