2013′ün En Moda Saç Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 3 Ocak 2013

2013’ün en trend saç modellerine göz atmaya ne dersiniz? Yeni yılda hangi saç kesimleri ön planda, kadınların en çok tercih etti saç stilleri hangileri buyurun hep birlikte göz atalım. İşte 2013 yılının en favori saç modelleri…

2013 Yılının En Moda Saç Modelleri

Bu yıl daha çok uzun ve düz saçlar ön plana çıkacak gibi görünüyor. Yine aynı şekilde uzun saçlara uygulanan dalga ve balyajlar bir hayli ön planda. Özel gün ve davetlerde, özel gecelerde ise topuz modelleri en çok tercih edilenler arasında arasında. At kuyruğu saç modelini kullanan hanımların sayısı da bir hayli yüksek. Türkiye’de bir çok ünlü ismin saç modelinin at kuyruğu olması da bunu tetikleyen sebepler arasında. Tabi tüm bunlar sezonun başlangıcı, podyumlarda, moda haftalarında öne çıkan saç modelleri. Sokağa yansımaları nasıl olur detaylarını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Söz konusu moda ve trendler olunca mutlaka insan ister istemez ayak uydurma gereği hissediyor. Güzellik, bakım bunları hepsi hayatın bir parçası, vazgeçilmez olgular. Tanımını ne şekilde yaparsanız yapın, kadınlar modasız yapamaz. Tabi bu durum sırf moda, evet bunlar favori en trend hemen yaptırmalıyım, satın almalıyım anlamlını taşımıyor. Moda’nın da bir ölçüsü var, her model size yakışamaz, yakışmamalı. Önemli olan konu bunu nasıl harmanladığınız modaya nasıl ayak uydurduğunuzdur aslında. Lafı fazla uzatmadan trend saç modellerine şöyle bir göz atalım.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar