2013 Yüzük Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Şubat 2013

Merhaba hanımlar, 2013 yüzük modellerine göz atmaya ne dersiniz? Yılın en trend yüzükleri hangileri? göz atalım ister misiniz? Yada baylar mı deseydik acaba? Evet, bu yazı sizleri de ilgilendiriyor. Sevgilime yada eşime nasıl bir yüzük alıp hediye edebilirim, 2013 modasında hangi bayan yüzükleri trendler arasında sanırım bu yazı sizleri de ilgilendiriyor.

2013 Yüzük Modelleri

Farklı model aralıklarından zarif ve şık bayan yüzükleri sizlerle…

Örneğin, bu yıl parmak uçlarına takılan midi ince yüzük modellerine yönelebilirsiniz. Özellikle sadelikten hoşlanan hanımlar için fazla abartısı olmayan zarif parmak yüzükleri iyi bir tercih olabilir. Hemen alt kısımda yer alan foto galeride bu tarz örneklerden bir kaç tanesi yer alıyor. Alışveriş öncesi göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. İşte sizler için derlediğimiz 2013′ün yüzük trendleri…

Yüzük modellerini daha yakından incelemek için herhangi bir resmi tıklamanız yeterlidir.

2013 Yüzük Modelleri

Konuyu biraz daha açalım, 2013 yüzük trendlerinden bahsedelim…

Son yıllarda takı trendi çok farklı, ilginç, renkli ve büyük tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Daha dikkat çeken, boyutları büyük, renkli taş ve semboller kullanılan yüzük, takı ve kolyeler yükselişe geçti diyebiliriz. İkili double yüzükler, bıyık figürlüler, zımbalı yüzükler, iri kelebek yada kalp şeklinde olanlar bir hayli popüler ve sevilen modellerden. Doğru kıyafet ve aksesuarlar ile kombin ettiğinizde çok şık görünümler elde edebilirsiniz. Tabi, son derece pahalı taşlarla süslenen klasik yada adı her neyse o modeller hariç :) yarı değerli taşlı yüzük modelleri ile son derece pahalı ve değerli taşlı olanları bir kefeye koymamak gerek. Onları kim istemez ki? trendmiş modaymış hiç farketmez dimi ama :)

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar