2013 Yılının Son Gelinlik Trendleri

Yazar: sanalzade Tarih: 10 Mayıs 2013

Bildiğiniz gibi son yıllarda eski moda trendlerine dönüş var. Bu nedenle artık dantelli ve sade gelinlik modelleri daha çok göze çarpıyor. Bunun yanı sıra gelinlikler renklerle tanışıyor… Siyah şeritler, renkli tüller, renkli taşlarla oluşturulmuş şık tasarımlar artık evlenecek olanların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

2013 Gelinlik Trendleri

Bayanlar düğün günlerinde ne çok abartılı görünmek isterler nede çok sönük. Bunu önlemek için gelinlik seçimlerine çok dikkat etmek gerekir… Vücudunuzu tanıyıp kendinize en uygun modelleri seçeceğinize eminim. Ama yinede bir kaç ip ucu vermekte fayda var. Kısa boylu bir bayansanız kısa gelinlik modellerini tercih etmenizi öneririm. Bunun yanında da yüksek topuklu bir ayakkabı ve küçük taşlı takılar la güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

2013′ün Son Gelinlik Trendlerine göz atmak için aşağıda resmi tıklayıp ilham veren gelinliklere göz atabilirsiniz.

Gelinlik Trendleri

Eğer hem kısa hemde kilolu bir bayansanız balık formlu gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Tabi kuyruk kısımları fazla geniş olmamak şartıyla….

Uzun boylu bir bayansanız tüllü model deki gelinlikleri tercih edebilirsiniz veya uzun kuyruklu dantel bir gelinlikte olabilir. Bunu fazla uzun olmayan bir topuklu ayakkabı ile ve yine fazla abartılı olmayan küçük takılarla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Gelinlik giyen bayanlar özellikle takılarına çok dikkat etmelidir. Sade olmaları, geniş sallanan küpe tarzı olmaması daha iyidir. Çünkü bayanlarımız zaten o gelinliklerin içinde bir mücevher gibi göründüğü için ağır takılar kullanıp abartılı bir görünüm yaratabilirler….

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar