2013 Yılında Moda Abiye Türban Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 3 Mayıs 2013

Siyasi tartışmaların ortasında kendini sık sık bulan, tesettürlü giyimin olmazsa olmazı olan türbanlar da, oluşan yoğun talep nedeni ile kendi modasını yaratmaya başladı. Modacılar bu alanda da yaratıcılıklarını sınır tanımaz hale getirdiler ve birbirinden şık türban desenlerini tesettürlü bayanların beğenisine sunmaktalar.

Abiye Türban Modelleri

2013 yılında abiye türban modelleri de bayanların beğenilerine fazlasıyla hitap eden içerikte ve sayıda vitrinlerdeki yerlerini aldılar. Bu alandaki talep öyle yoğun hale gelmiş durumdaki, bazı modacılar sadece tesettürlü abiye giyimleri konusunda çalışır hale geldiler. Üretimde bu denli yoğunluk oluşunca türban modellerinde sınırsız renk ve desende seçenek de kaçınılmaz şekilde doğal olarak ortaya çıkmış durumdadır.

Eşarp Modelleri – Foto Galeri

abiye türban

2013 yılında tesettürlü abiyelerde sade renkler kadar göz alıcı renkler ve desenler de kullanılmaktadır. Siyah ve beyaz gibi klasik renkler her zaman ve her konuda geçerliliğini koruduğu gibi türbanlarda da göreceğimiz renkler arasında yerlerini aldılar. Daha canlı renkler ile can bulan birçok desen de bu sene türbanların olmazsa olmazları arasındadır.

Tesettürlü bayanların 2013 senesinde mutluluklarının, oluşturulmuş olan muhteşem türban koleksiyonları ile zirve yapacağına inanıyoruz. Kıyafet bütünlüğü oluşturmak adına her renk ve desende türban bulabilme ihtiyacının karşılanıyor olması oldukça önemli bir beklentiyi de gideriyor olacaktır.
Türbanları siyasetin sıcak tartışmalarından çekip alan, modanın sıcak renklerinin içine atan modacılara bir anlamda minnet borçluyuz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar