2013 Yılında Converse Modası

Yazar: sanalzade Tarih: 27 Nisan 2013

Rahatlıkları ve şıklıkları ile başta gençler olmak üzere her yaşa hitap eden Converse ayakkabı düşkünlerine bir müjdemiz var; 2013 bahar ve yazı Converse modasına kucak açacak.

Converse 2013 İlkbahar Yaz

Genel olarak yüksek bilekli modeli ile bilinen Converse ayakkabılar, babet şekline de indirilmiş modelleri ile her zevke her yaşa hitap etmektedir. Renkleri ile de göz alan Converse’ler çocuk giyiminde de başı çekmeye başladı. Spor yaparken giyilmek üzere ilk başta tasarlanan ve kullanılan Converse’leri artık her zaman giymek söz konusu…

2013 Converse Ayakkabı Modelleri

Converse 2013 Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

Spor giyimlerin şık tamamlayıcılarından biri olan Converse’lere muhakkak gardıroplarınızda yer verin. 2013 yılında yer alan bir yeni model şu şekildedir; çizme boyutuna kadar çıkarılmış boyu da olan, kahverengi renkte, taban kısmının hemen üzerinde beyaz bir kısmı olan modelin iç kısımları da aşina olduğumuz Converse’lere nazaran daha ayağı sıcak tutacak türden oluşturulmuştur.

Converse 2013 Ayakkabı Modelleri İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Converse’lerin süet türleri de yine 2013 modasında yerini alan yeni modeller arasındadır. Converse’ler spor giyimin bir parçası olduklarından spor ve günlük kıyafetlerinizin bir tamamlayıcısı olarak kullanmaya özen gösterin. Rahatlıkları ile bedeninize, renkleri ve modelleri ile gözlerinize bayram yaşatacak olan Converse ayakkabılar her yaşa dinamizmi, neşeyi, coşkuyu taşımak üzere vitrinlerdeki yerlerini aldı.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar