2013 Yazında Gelinlik Modası Nasıl Olacak?

Yazar: sanalzade Tarih: 26 Nisan 2013

2013 yılının yaz sezonu yine her yıl olduğu gibi düğünlere şahitlik edecek. Yaz gelinlerini gelinlik seçimi telaşı saracak. Peki, her genç kızın yaşamında çok özel ve önemli bir yer tutan düğün törenlerinin geleneksek giysisi gelinlikler 2013 yazında nasıl olacak? Önerilerimiz sizlerle…

2013 Yaz Gelinlik Modası

Romantik ve nostaljik bir detay olan dantel bu yaz gelinliklerin bol içereceği detaylardan biri olacaktır. Zarif bir oranda ve desende kullanılması önem arz eden danteli, komple gelinlik kumaşından ziyade gelinliğin bir kısmında, duvakta, etekte, kolda veya göğüste, bir aksesuar olarak kullanmak bize göre en uygun seçim olacaktır.

Gelinlik Seçimi – Sıkça Sorulan Sorular

Gelinlik Modelleri

2013 yazının gelinlikleri taşlardan da nasibini yeterince alacaktır. Şık işlemelere konu edilecek olan taşlar genç kızların ışıltılarını zirveye taşıyacak. Dantel ve taş gibi bir başka detay ise tüyler olacaktır. Süsleme amaçlı dokunuşlarla tüyler gelinliklere hoş ve değişik bir hava katacak bu yaz.

Gelinliklerin vazgeçilmez aksesuarı olan eldivenler bu yaz da olacak, ancak dirseklere kadar uzanan eldivenleri unutun. Bu yaz modasında eldivenler bilekte bitecek. Her ne kadar bir modası olsa da gelinliğinizi seçerken vücut tipinizi asla göz ardı etmeyin. Boy ve kilo ile ilgili biraz sıkıntılarınız var ise boyunuzu daha uzun, kilonuzu daha az gösteren tercihler yapın.

Gelinlikte her ne kadar gösteriş ve abartı hoş karşılansa da masumiyetin ve saflığın idolü gelinlere bu görüntüyü ve algıyı bozmayan seçimler yapmalarını salık veriyoruz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar