2013 Yazında En Popüler Parfümler

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Haziran 2013

2013 yazında en gözde parfümleri sizler için inceledik.

Parfümler bayan ya da erkek herkesin ilgisini çeken, özellikle karşımızdaki insanda güzel duygular uyandıran bir ayrıntı. Parfümlerin kendilerine göre özellikleri bulunuyor. İçlerinde barındırdıkları esanslar, koku yoğunluğu, kalıcılık gibi özellikler onları benzersiz kılıyor.

Öncelikle bayanlar için vazgeçilmez parfümlere bakıyoruz.

Prada candy, yapısında aselbenti ile karamelin muhteşem uyumundan oluşan parfüm, sıcak yaz aylarında bayanların tercihleri arasında yer alıyor.

Lanvin, içeriğinde metan kökü, yaban mersini, mandalina, sandal ağacı bulunduran bu parfüm de yaz aylarında bayanların tercih ettiği hafif parfümlerden.

bayanlar ve erkekler için en iyi yaz parfümleri

Valentino Assoluto, feminen kadının tercihi olan bu parfüm; cazibeli çekici bir kadın meydana getiriyor. Yapısında yer mantarı, beyaz çiçekler, yosun meşesi, vanilya bulunmakta. Yaz aylarında çarpıcı bir etki bırakmak isteyen bayanların tercihi.

Bunların dışında Jimmy choo, Guess, Oscar de la Renta, chanel, Jean paul gibi parfümlerde bu yaza müthiş kokularıyla imzasını atacak.

2013 yazında erkeklerdeki parfüm modasına da göz atalım.

Acqua Di Gio, yasemin, bergamot, mandalina,sedir ağacı gibi yapısında bulundurduğu bileşenlerle erkeksi ve kalıcı bir koku için ideal.

Cool Water, taze çiçekler ve odunsu kokusuyla enerjik ve güçlü erkeğin vazgeçilmez kokusu olacak.
Jean Paul Gaulter- Le Male, içeriğinde bulundurduğu nane, lavanta, bergamot, yasemin, portakal çiçeği, sedir ağacı ile eşsiz, erkeksi, baştan çıkarıcı bir koku.

Yaz aylarında erkeklere hem ferahlatıcı bir etki yapacak hem de bir mıknatıs gibi çekiciliklerini artıracak.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar