2013 Yazında En Popüler Dövmeler

Yazar: sanalzade Tarih: 20 Haziran 2013

2013 yazının en popüler dövme modelleri foto galerimizde sizlerle.

İnsanoğlunun varoluşundan beri dövmeler sürekli kullanılıyor. Eski zamanlarda kabile ya da aşiret simgesi olarak kullanılan dövmeler günümüzde daha çok estetik açıdan bir görsel olarak karşımıza çıkıyor.

Dövmelerin de yaptıranlar arasında bir modası bulunuyor. Vücudunda kalıcı değişiklik isteyenler için dövmenin şekline karar vermek zor bir süreç oluyor. Yapılan şekil bir ömür taşınacak kadar anlamlı ve günün modasına uygun olmalı.

2013 yılının en moda dövmeleri…

2013 yazına girerken moda olan dövmelere baktığımızda küçük boyutlu dövmeleri yaygın olarak görüyoruz. Bu sene renkli dövmeleri çok fazla göremiyoruz. Genelde siyah ya da çok az renkli dövmeler kullanılıyor.

Dövmelerde vücutta yaptırılacak yer de kişilerin zor karar verdiği bir nokta. 2013 yazında bilekte, boyunda, omuzda, el parmaklarında, kolda yaptırılan dövmeler dikkat çekiyor. Bu dövmelerin boyutu ise genelde küçük olarak göze çarpıyor.

Bayanlar için dövme modelleri

2013 yazında Kemal Atatürk imzası dövmeleri en favori dövme şekillerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu dövmeler genelde kola yaptırılıyor. Boyuna yaptırılan dövmelerde en çok tercih edilenler içerisinde.

Bayanlar en çok hangi dövme şekillerini tercih ediyor?

Yıldız şekli ya da melek şekli bayanların yoğun olarak tercih ettikleri modeller. Melek şekilli dövmeler her dönemde moda olmakla beraber en çok kullanılan dövme şekillerindendir.

Bileklerde yaptırılan dövmelerde bu senenin gözdelerinden. Bilekte tercih edilen modeller ise, şekil değil daha çok bileklik şeklindeki yazılar oluyor. Alyans kullanmayı sevmeyen çiftlerde parmaklarına aşklarının ilanı dövmeler yaptırarak aşlarını ölümsüzleştiriyor.

Tüm modelleri görüntülemek için herhangi bir resmi tıklayın…

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar