2013 Yaz Tunik Modelleri ve Kombinleri

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Haziran 2013

2013 yaz tunikleri de hem renk, hem de model çeşitliliği ile kadınların yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Tunik, hem rahat, hem de şık görünen bir kıyafet olduğu için sıcak yaz günlerinde kadınların ilk tercihi olmaktadır. Sıcak yaz günlerini yaşamaya başladığımız şu günlerde her zevke uygun tunik elbiseler vitrinleri süsledi bile.

2013 yaz tuniklerinden tek renk olanlarında neon renkler dikkat çekiyor. Mavi ve tonlarının ağırlıkta olduğu renkler dışında yavruağzı ve kırmızı renk de revaçta olacak. Desen modasının da kendini bulduğu tunikler de daha çok çiçek desenleri ve geometrik şekillerle tasarlanmış durumda. Ancak bu desenler daha çok pastel tonlarla kombin yapılmış.

2013 Yaz Tunik Elbiseler ve Kombinleri

Yaz tuniklerinde genellikle diz üstü kesimi yapılan tasarımlar söz konusu. Ancak, üst tarafta kimi tuniklerde uzun ya da yarım kol olduğu gibi, kimilerinde ise kolsuz olarak tasarlanmış. Tuniklerin yaka kısımlarında ise her türlü çeşit var. V yaka, yuvarlak yaka ya da açık omuz şeklindeki yakalar söz konusu. Kimi tunikler ise önden düğmeli şekilde tasarlanmış.

2013 Yaz Tunik Modelleri ve Kombinleri

Tuniklerin genel özelliği bol kesim olmalarıdır. Ancak, 2013 yaz tuniklerinde belden daralan modeller de mevcut. Bu modellerde bel bir kemerle desteklenmiş.

Kadınların vazgeçilmezi tunikler, bu yaz kadınları fiyatlarıyla da sevindirmekte. Çünkü, tunikler son derece uygun fiyatlarla kadınlarla buluşuyor. Bu nedenle gardırobunuzda her renk, model ve desende tunikler için yer açabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar