2013 Yaz Terlikleri

Yazar: sanalzade Tarih: 19 Haziran 2013

2013 yaz terlikleri özellikle kadınlar için son derece şık ve çeşitli modeller ile vitrinleri süslüyor.

Sıcak yaz günlerinde ayakkabı yerine daha çok terlik tercih edilmeye başlandı, çünkü terlikler artık klasik, sıradan görünümünden çok uzaklaştı ve ayakkabı, terlik karışımı terlik modelleri ortaya çıktı. Bu durum terliklerin ev dışında da yaygın olarak kullanımını sağladı.

Ana moda akımı olan neon yani canlı renklerle tasarlanan terlikler bu sezon son derece revaçta görünüyor. Bu modellerin dışında doğanın cıvıltısını yansıtan rengarenk çiçek desenleriyle bezeli terlikler de kadınların gözdesi olacağa benzer. Ayrıca çeşitli geometrik şekillerin ve geleneksel desenlerin hakimiyeti de terliklerde dikkat çekiyor.

2013 terlik modelleri

Topuk tutkunu kadınlar için de 2013 yaz terlikleri genellikle topuklu olarak tasarlanmıştır. Kimi terliklerde sivri topuk, kimilerinde ise dolgu topuk söz konusu… Terliklerin ön kısmının açıkta kaldığı modellerin yanında, kapalı sivri burun modeller de trend… Şık, klasik bir ayakkabı görünümünde olan bu terlikler her türlü abiye kıyafetin altında son derece çekici görünmektedir. Bu nedenle, bu tarz terlikleri sıcak yaz gecelerinde, özel kutlamalarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Topuklu terlik modelleri

2013 yaz terlikleri arasında özellikle küçük çocukların beğeniyle ve eğlenerek giyecekleri terlikler de var. Örneğin renk değiştiren terlikler tam da çocukların eğlenceli dünyalarına göre… Bu terlikler cıvıl cıvıl renklerle donatılmış olup bukalemun terlik olarak adlandırılmıştır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar