2013 Yaz Sezonu Kıyafetleri

Yazar: sanalzade Tarih: 2 Temmuz 2013

Moda her geçen gün hayatımıza yenilikler katmaya devam ediyor. 2013 yılında da farklı tarzların ve farklı renklerin moda haline gelmesi ile insanlar yepyeni kıyafetlerle karşılaşıyor. 2013 Yaz sezonu kıyafetleri, her yaşa, her tarza uygun bir şekilde yine özenle hazırlanmış görünüyor.

Yaz Sezonu Kıyafetleri

Bu yıl, renkliliğin geri planda tutulması dikkatleri çekmekte. Daha çok pastel tonlar kıyafetleri yansımış durumda. Daha doğal renklerle yazı tamamlamayı hedefleyen moda tasarımcıları, pastel tonlar ile yaz başlangıcını başarıyla açmış bulunmaktalar.

2013 Yaz sezonu kıyafetleri, incecik, vücuda ağırlık yapmayan şifon kumaşlarla süslenmiş olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüllerin, dantellerin, uçuş uçuş kumaşların kıyafetlerde fazlaca kullanıldığını bu sene görmekteyiz.

Kıyafet Kombinleri için Tıklayın

Yaz Sezonu Kıyafetleri

Salaş kıyafetlerin rahatlığı, 2013’te ön plana çıkmaktadır. Kullanılan kumaşlarda yoğun olarak kullanıldığı görülen renkler ise, doğallığı yansıtan pastel tonlardır. Gri, ten renkleri, pudra tonlar, lavantanın uçuk tonları, açık pembe gibi pastel tonlar, 2013 yaz sezonu kıyafetlerini süslemektedir. Siyah ve beyazın çizgilerle süslenmesiyle oluşan uzun etekler ve elbiseler de bu yazın en moda kıyafetleridir.

Yalnızca siyah ve beyaz değil tüm pastel renkler uzun düz elbiselerde kullanılarak, rahat ve ferah kumaşlarla kullanıma sunulmuştur. Bu yıl kıyafetlerde, rahatlığın ön plana çıkmasıyla, moda hem rahatlığı hem şık görünümü bir araya getirerek farklı bir başarıya imza atmıştır.

2013 Yaz sezonu kıyafetleri, doğal bir görünümle modaya ayak uydurabilmeniz için sizleri bekliyor.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar