2013 Yaz Saç Modası

Yazar: sanalzade Tarih: 23 Mayıs 2013

Şıklığından ödün vermeyen, stil sahibi hanımlar için 2013 yaz saç modasını detayları ele aldık.

Yılın en moda yaz saçları hangileri? hangi stiller daha çok tercih ediliyor? Ayrıntılar hemen aşağıda sizlerle…

Havaların ısınmasıyle birlikte tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi saç modellerinde de bir takım güncel değişiklikler söz konusu oluyor. Moda ve trendlerin etkisiyle de her yaz yeni stil ve tarzlar ortaya çıkıyor. Bu yıl yaz saçlarında öne çıkan modeller ise şu şekilde;

Ortadan ayrılan saçlar birinci sırada yer alıyor. Eğer uzun saçlarınız varsa tam orta merkezden saçlarınızı iki yöne ayırıp hafif su dalgaları ile şenlendirebilirsiniz. Hem yaza uygun rahat ve pratik. Hemde yaz sıcaklarında aynanın karşınıza geçip saatlerce beklemenize gerek kalmayan yaz saçlarından bir tanesi. Alternatif olarak tek yönede toplayabilirsiniz.

Yılın Favori Saç Modelleri

En Gözde Yaz Saçları

İkinci gözde yaz saçı ise dağınık saçlar. Hiç uğraş vermeden yapacağınız dağınık tarzda bir saç modeli ile hem doğal görünür hemde trendlere ayak uydurmuş olursunuz. Üstelik hemen her modele uydurabilirsiniz. Çeşitli örgüler kullanarakda dağınık ama şık model ortaya çıkarabilirsiniz.

Diğer alternatifler arasında; şu sıra ünlülerin pek çoğununda gördüğümüz retro tarzı dalgalar oldukça ön planda. Diğer yandan bob kesimler özellikle kısa saçlı hanımlar için yaz saçları arasında biçilmiş kaftan misali…

Bahse konu modelleri ayrıntılı bir şekilde incelemek için saç modelleri kategorimizi mutlaka ziyaret edin, yılın favori saçlarını yakından incelemeniz seçimleriniz konusunda sizlere daha net fikirler verecektir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar