2013 Yaz Renkleri

Yazar: sanalzade Tarih: 29 Haziran 2013

2013 Yaz sezonu renkleri, diğer senelere göre biraz farklılık gösteriyor. Geçen senenin cıvıl cıvıl, rengârenk elbiselerini, ayakkabılarını ve makyajlarını bu sene pastel tonların ağırlığında görüyoruz. Daha doğal bir görünüme önem veren moda tasarımcıları, uçuk ve mat renkleri sıklıkla tercih ediyor.

2013 Yaz Renkleri

Yanı sıra, 2013 Yaz renkleri arasında, siyah, beyaz ve gri tonlarında giysilere yansıdığını görmekteyiz. Gri ile beyaz, siyah ile beyaz bu yazın trendleri arasında. Pudra renkleri, pastel tonlardaki yeşil, mavi, ten rengi, lavantanın tonları, mora çalan pastel renkler en çok tercih edilenler arasındadır.

2013 Yaz sezonu renklerinde bir başka ton ise limon sarısıdır. Bu rengin tek başına kullanılması yerine, pastel tonların yanına örneğin bir limon sarısı renkte çanta alınması 2013’ün modasını tam anlamı ile yansıtacaktır.

2013 İlkbahar ve Yaz Moda Renkleri Foto Galeri İçin Tıklayın…

2013 moda renkleri

Bugüne kadar genellikle gece kıyafetlerinde kullanılan metalik tonlar, 2013’te gündüz kullanım için de uygun bulunmuştur. Özellikle ayakkabılarda kullanılan metalik tonlar, ayakkabı aksesuarları olarak göze çarpmaktadır. Topuklu ve düztaban ayakkabıların tümünde bu sene için düşünülmüş metalik tonlu aksesuarlar, pastel tonlardaki kıyafetleri hareketlendirmek adına ayrıntılarla bezenmiştir.

2013 Yaz sezonu renkleri, insanlara alışılmışın dışında farklılığı tattıracağa benziyor. Doğallığın ön plana çıkmasıyla, renkler de doğal görünümün bir parçası haline gelerek, 2013 yaz modasını tamamlamaktadır.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar