2013 Yaz Modası: Turuncu ve Tonları

Yazar: sanalzade Tarih: 30 Nisan 2013

Turuncu modasına ayak uydurmak biraz cesaret gerektirebilir ama, göz alıcı etkisi, yüksek enerjisi ile hem giyenlerin, hem de giyenlerle aynı ortamda bulunanların hayatına renk ve canlılık katan turuncu ve tonlarına bu yaz kapılarınızı mutlaka açın hanımlar…

2013 İlkbahar Yaz Turuncu Modası

Yeşil, mavi, sarı ve kırmızı gibi canlı renklerin yanı sıra pastel renkleri de bolca gördüğümüz bu yıl ara sıcak turuncu rengin liderliğine fazlasıyla şahit olacağız. Turuncu rengi günlük kıyafetlerinizin yanı sıra gece kıyafetlerinizde bol bol kullanıp yaza ayak uydurmanızı tavsiye ediyoruz.

Geniş bir hacimde kullanmaktan çekinenlere ise tavsiyemiz; giyiminizde herhangi bir detayında turuncu renge muhakkak yer verin. İşe ilk önce turuncu tonlarda aksesuarlardan başlayabilirsiniz. Size ilham olacak turuncu kombin giyim modelleri ve aksesuarlarına foto galerimizden göz atıp inceleyebilirsiniz.

Turuncu rengin enerjisini 2013 yazında hissetmeye ne dersiniz?

Turuncu Kombinler

Turuncu renk, hem erkek modasında, hem de kadın modasında fazlasıyla karşımıza çıkacak. Erkek modasında turuncu kullanımı nasıl olur düşüncesinde olanlara hemen bir örnek verelim; şık bir takım elbiseyi turuncu bir kravat ile tamamlamak iyi bir tercih olacaktır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar