2013 Yaz Modası Trendleri

Yazar: sanalzade Tarih: 3 Temmuz 2013

Moda denildiğinde, güncel ve en çok tercih edilen renklerin bir araya gelmesi ile oluşan kombinlerin, üzerimizde şık bir görüntüye ulaşılması, ilk olarak aklımıza gelen tanımdır. Her dönemin, her senenin kendi özgü bir tarzı ve trendi oluşur. İnsanlar dönemlerin modasını yansıtabilmek için, mağazalara akın ederler.

2013 Yaz Modası Trendleri

Yine çok etkileyici bir moda dönemi yaşıyoruz 2013’te de.

2013 Yaz modası, özgür ve özgün ruhların modası olarak tanıtılmaktadır. Uçuşan şifon kumaşla, uzun etekler, tüllü kıyafetler, özellikle siyah beyaz çizgili uzun etekler ve yine aynı şekilde çizginin esiri olan salaş bol elbiseler, 2013’ün yaz modasını tam anlamı ile yansıtmaktadır.

2013 Yaz Renkleri

Kıyafet Kombinleri için Tıklayın

Yaz Sezonu Kıyafetleri

Bu sene küçük siyah elbiselerin, yine modanın tam ortasında bulunduğunu görmekteyiz. 2013 yaz modasının saç stilleri ise bu salaşlığa uyum sağlayarak, dağınık topuzlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hem yaz sıcaklarının etkilerini en aza indirmek hem kıyafetimize uygun saç modelini yakalamak adına, dağınık topuzlar tam olarak 2013 yaz modasına uygun. Bu stile uyum sağlayan ayakkabılar da 2013 yaz modasının izlerini taşımakta. Zımbalı, dikenli taşlı ayakkabı modelleri, kıyafetler ve saç modelleri ile inanılmaz uyum içerisinde, sizleri tamamlayacak nitelikte modellerdir.

Tabii ki bunların yanında eksik olan makyaj bayanlar için olmazsa olmazlardandır. Salaş giyime uyum sağlayacak makyaj stili mat renklerdir. Parlatıcı ve uçuk renkler ile dudaklarda sade bir görüntü oluşturulması, 2013 yaz modasının tarzını tamamlamaktadır.

Bu sene 2013’ün yaz renkleri ile mutlu ve sağlıklı günler sizinle olsun.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar