2013 Yaz Abiyeleri Elbiseler

Yazar: sanalzade Tarih: 8 Temmuz 2013

Özel gün ve gecelerin değişmez kıyafeti olan abiyeler, birbirinden farklı modellerle 2013 yaz abiye koleksiyonları arasında yer almaktadır. Günlük kıyafetlerde de çok sık bir şekilde kullanılmaya başlayan danteller, kadınlara çok şık bir görünüm kazandırmaktadır.

2013 Yaz Abiyeleri

Hayatının her anını masallardaki gibi güzel ve gösterişli yaşamak isteyen kadınlar daima özgür ve modern seçimler yapmaktadır. Bulundukları mekânlara şıklıkları ile zarafet katan kadınlar mükemmel bir hazırlık sonucunda karşısındakileri kendilerine hayran bırakmayı başarıyor.

Son yıllarda moda olmayı başaran şifon kumaşlar 2013 yaz abiyelerini de ele geçirmektedir. Pullu ve payetli kumaşlardan oluşan abiye elbiseler geceleri âdete bir yıldız gibi parlamanızı sağlamaktadır. 2013 yaz abiye elbise modelleri arasında en çok dikkat çeken kıyafetler straplez, askılı, tek omuz, balık etek, dar mini ve kabarık modeller olacaktır.

Abiye Elbiseler için Tıklayın

abiye elbiseler

Omuzlarından ve sırtından açık olan abiye elbiseler daha çok tercih edilmektedir. Yeniden gündeme gelmeye başlayan etek yırtmaçları önden ve yandan olmak üzere farklı şekillerde 2013 yaz abiye modasında yerini almıştır. Ayrıca saç modelinizin uyumuyla sizi bambaşka bir hale sokacak mucize model ve esintileri uzun abiye elbiselerde bulabilirsiniz. Derin sırt ve göğüs dekolteleriyle cesaretinizi ve güzelliğinizi açığa çıkarabilirsiniz.

2013 yaz modasında yer alan sarı ve tonları, yeşil ve tonları, ağaç kavunu rengi, kobalt mavisi rengi, parlak metal rengi abiye elbiselerde de kendini göstermektedir. Sıra dışı olmaktan korkmayın. Yeni model ve renklere açık olarak kendinizi kanıtlayın.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar