2013 Tulum Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 28 Şubat 2013

2013 modasından derlediğimiz şık görüntüler eşliğinde tulum modellerine, şık tulum elbiselere göz atmaya ne dersiniz? Bu yaz hangi bayan tulumları trend. Baharlık ve yazlık kısa tulumlar, uzun kesimler ve trend aksesuarlar kombinleri sizlerle.

Bayan Tulum Modelleri

Rahatlığı ile bayanların gardroplarında her daim yer edinen tulumlar, geçtiğimiz yıl oldukça ilgi görüp trendler arasına girmişti. Bir çok ünlüyü de podyumlarda, kırmızı halılarda şık tulum elbiseleri ile görmüştük. 2013 sezonunda da etkisini sürdüren tulum modası bu yıl bir hayli renkli ve desenli çeşitleri ile ön plana çıkıyor. Günlük hayatta yada özel davetlerde giyilebilecek bir çok zarif model göze çarpıyor.

Özetle, hem gece hem gündüz rahatlıkla giyilebilecek bir çok bayan tulum modeline 2013 yılında rastlamak mümkün. Podyumlarda salaş tarzda tek omuz asklı bol tulumlar, dantelli ve taş işlemeli tulum elbiseler göz doldururken, sokak modasında da yılın trend renklerinde şık aksesuarlar ile kombin edilmiş bir hayli şık parçalar ön planda. Kuşaklı ve kemerli tulumlar da bir hayli dikkat çekenler yer edinmiş.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri şık görüntüler ile baş başa bırakıyoruz. Herhangi bir resmi tıklayıp foto galerimizde ilerleyebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar