2013 Tesettür Trendi

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Ekim 2012

Tesettür trendi, hızla değişemeyen ancak değiştiği zamanda büyük çapta değişimler gösteren bir trenddir. Tesettür modasında önemli olan öncelikle modelidir. Daha sonra renk detayına girilmektedir. Sezonun bitimine yakın artık yeni koleksiyonlar görmekteyiz. Farklı ve canlı renklerin kullanıldığı koleksiyonlar, tesettürü tercih eden bayanların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

2013 Yılının kış modasında, bizleri kaşe kaban modelleri beklemektedir. Tesettür tercihi yapan bayanların neredeyse hepsi, kaşe kaban sahibidir. Bu sene farklı tasarımlar yapılmaktadır. Bunların başında düğmelerin boyutu ve desenler gelmektedir. Onun dışında ise tesettür kıyafetlerin yanında uyum sağlayan aksesuarlar hediye edilmektedir.

Bir başka değişimde abiye modellerinde yapılmıştır. Toplu olarak yapılan tasarımda, öncelikle başörtüsü daha sonrasında ise abiyelerde değişim görülmektedir. Daha çok kırmızının ve mavinin kullanıldığı abiye modelleri yine tesettür tercih edenleri beklemektedir. Yapılan tasarımlar, tesettürü tercih etmeyen bayanları bile şaşırtacak derece şık. Özellikle 2013 bahar mevsiminin gelmesiyle raflarda görmeye başlayacağınız ürünler, daha öncelerinden çok daha farklı olacak.

İlkbahar mevsiminde ise yine vücut ısısını yükseltmeyecek, şık ve uygun ürünlerin taslakları çizilmiş durumda. Kış ayının hemen akabinde üretimleri başlanacaktır.

Sitemiz üzerinde yer alan tesettür giyim kategorisi üzerinden 2013 yılı tesettür giyim modellerine göz atabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar