2013 Siyah Kıyafet Kombinleri

Yazar: sanalzade Tarih: 14 Ekim 2012

Siyah benim rengim diyen bayanların dikkatine! Birbirinden şık siyah kıyafet kombinlerini galerimize ekledik. Eğer favori rengim siyah diyorsanız, ilham alınabilecek sonbahar ve kış aylarının trend siyah elbise modellerine mutlaka göz atın.

Siyah Kombinler

Siyah renk her ne kadar yalnızlığı, hüznü ve endişeleri dile getirse de, gücün simgesi olarak bir çok alanda kullanılır. Karamsarlığı ifade eder ama gizem doludur. Siyah rengi tercih edenler genelde öz güveni yüksek ve azimli kişilerdir. Kendi kararlarını kendileri vermek isterler. Siyahı tercih edenlerde inatçılık ve hırs görülebildiği gibi güven ve konsantrasyonda oldukça yüksektir.

Eğer benim rengim siyah diyenlerdenseniz, sizin için derlediğimiz örnek kıyafet kombinlerine göz atabilirsiniz. Yaz sezonunun kapanmasına sayılı günler kala sonbahar modasında siyah kıyafet ve elbiseler nasıl kombin edilmiş göz atarak ilham alabilirsiniz.

Genelde kadınlar siyah renk kıyafetleri kilolarını gizlemek için tercih ederler, koyu renkler tabiki görünümde fark oluşturabilir ancak bu konumuzun kilolar ile alakası yok :) sert ve haşin duruş sergilemek isteyenler, yada tam aksine şirin ve zarif görünmek isteyen hanımlar için örnek kombinleri derledik.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar