2013 Saç Trendleri Sonbahar Kış

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Ekim 2012

Yaz ayının bitmesiyle birlikte, modanın değiştiğini görmekteyiz. Artık yeni mevsim trendleri, farklı notalar gözümüze görünmektedir. Bunlar yalnızca kıyafetler ya da mobilyalar değil, saçlarda da değişmektedir.

2013 Saç Trendleri

Sonbahar mevsimine gelmemizle birlikte değişen kıyafetlere, farklı saç tipleri yapmak normaldir. Ancak akıllarda soru işareti bırakan noktaysa, nasıl bir saç trendi olması gerektiğidir.

Saç modelleri, kişilere ve saç renklerine göre değişkenlik göstermektedir. Örnek verecek olursak, sarı saçlı bayanların saç örmesi ve ya ön taraflar dağınık arkadan hafif toplu yapması trende gayet uygun olacaktır. Başka bir renkte olan, örneğin kahve ve ya siyah tonajlı renge sahip olan bayanlar, arkada toplayabilir ve ya açık halini küçük dalgalarla süsleyebilir.

Düz saça sahipseniz, saçınızı tekrardan düzleştirerek arkada toplayıp, topladığınız kısmı sağ tarafınızdan öne alabilirsiniz. Farklı kıyafetlere göre yakıştırabileceğiniz saçları, sonbaharda özel günlerde de farklılaştırabilirsiniz.

Nadiren bile olsa düğünlerde, sadece ön kısımları düzleştirip arkada bağlamanız sizi oldukça şık gösterecektir. Ancak genelde düğünlerde saç tasarımları kabarık abartılı bir şekilde yapılmaktadır. Yine de siz gösteriş istiyorsanız kabartmak yerine düzleştirerek küçük kıvırmalı şekiller, sizi gösterişli yapmaya yetecektir, elbette makyajınızı da tam şık bir şekilde yaparsanız.

2013 Sonbahar Kış Saç Trendleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar