2013 Saç Modeli Trendleri İlkbahar Yaz

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Ocak 2013

2013 ilkbahar yaz sezonuna az bir vakit kala trend saç modellerine göz atalım istedik. Yeni sezonda hangi saçlar ön planda yer alacak, yeni stil ve tarzlar hangileri detayları ile yazımızın devamında.

2013 Saç Modeli Trendleri

Bu yıl hacimli ve uzun saçlar bir hayli popüler, saçlarını kısa modellerde kestirmeyi düşünenlerin biraz düşünmesinde fayda var. Zira uzun saçlar bu yıl epeyce bir gündemde yer alacak. Devamında ıslak görünümlü saçlar yine trendler arasında. Saçlara ıslak görünüm kazandırmak için bir çok seçeneğiniz mevcut, en pratiği saç şekillendiricilerini kullanmak.

Enseden toplanan at kuyrukları, burgulu at kuyruğu modelleri, yana doğru ayrılmış saçlar en trend saçlar arasında dikkat çekenler arasında yer alıyor. Aksesuar olarak da saç bantları ilkbahar yaz sezonunda tercih edilenler arasında görünüyor.

Tabi tüm bunlar sezonun başlangıcı ilerle hangi saç modelleri trendler arasına girer belli olmaz ama yukarıda bahsettiğimiz modelleri aklınızın bir kenarına not almanızda fayda var. Değişiklik her zaman iyidir. Bahse konu modellere hemen aşağıda yer alan resim galerisinden de göz atabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar