2013 Plaj Şapkaları

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Haziran 2013

Yaz sıcakları geldi, tatil yöreleri şenlenmeye başlandı. Birbirinden güzel ve şık 2013 plaj şapkaları da plajları canlandırdı.

Plajlarda giyilen bikiniler kadar plaj şapkalarına da önem verilmeli, hem modaya uygun olan, hem de sizi güneşten koruyacak şekildeki modeller tercih edilmelidir.

Son yıllardaki moda akımına benzer şekilde 2013 plaj şapkaları arasında en gözde olanı hasır şapkalardır. Güneşten koruyacak şekilde geniş tasarlanan bu şapkalar bikiniye uygun renkte kuşakla kombin yapılarak sunuluyor. Kuşak dışında hasırdan örgü yapılarak tasarlanmış şapkaları da görmek mümkün.

Spor giyimden hoşlananlar için ise 2013 plaj şapkaları arasında yine hasır olmakla birlikte yırtık ve delikli görünümlü modeller de ilgi odağı olacak. Ayrıca, tek renk hasır şapkaların dışında her renkten şapkaya rastlanılabilir. Bunların dışında siyah ve beyazın muhteşem uyumundan yararlanılan şapkalar da sıkça tercih edilecek.

2013 Plaj Şapkası Modelleri

2013 plaj şapkalarından keten olanlar dalgalı görünümleriyle dikkat çekiyor. Bu modeller yüzü nispeten kapatan şekilleriyle ve her zevke uygun renkleriyle revaçta…

2013 Plaj Modası Önerileri İçin Tıklayın…

Eğer tatile yaz mevsiminin en sıcak zamanlarında gitmeyecekseniz plaj şapkası olarak geniş olanlarını tercih etmenize gerek yok. Bu konuda sizin tercihiniz 2013 yaz plaj şapkaları arasında trend olan dar modeller olabilir.

Yine bu modeller hasırdan yapıldığı gibi keten kumaştan da yapılmaktadır. Bu model şapkaları sadece plajda değil, günlük yaşantınızda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar