2013 Plaj Modası

Yazar: sanalzade Tarih: 28 Mayıs 2013

Güneşin tüm enerjisini hissettirdiği şu günlerde, 2013 Plaj Modası hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Kışın yorucu rehavetini geride bırakarak, günlük kaçamaklarla dahi olsa güneşin ve denizin tadını çıkarmak isteyenlerin alışverişlerindeki ilk tercihleri, mevsimin enerjisine uygun canlı ve neon renklerden yana.

2013 Plaj Modasında, mayo bikiniden terliğe, havludan t-shirtlere kadar hemen her alanda karşımıza çıkacak olan neon renkler özellikle genç kızların favorisi olmuş durumda. Bronzlaşmış tende daha da hoş bir tarz yansıtan renklerin yanı sıra fırfır ve fiyonk detaylarıyla da göz dolduran 2013 Plaj Modası Akdeniz ve Ege sahillerine çoktan imzasını attı bile.

Mayo bikinide olduğu kadar, plaj elbiselerinde ve pareolarda da şık ve havalı bir görünüm çizen 2013 Plaj Modasında, bayanların son dönemlerdeki tercihi şile bezi elbiselerden yana. Pamuklu dokusu ile kavurucu yaz sıcaklarında rahatlık veren elbiseler aynı zamanda otantik bir şıklıkta sergilemiş oluyor.

Plaj Modası 2013

Plajlardaki şıklığını oluştururken ışıltıdan taviz vermeyen bayanlar için ise 2013 Plaj Modasının pareoları, neredeyse abiye elbiselere taş çıkartacak cinsten alımlı ve göz alıcı.

Desenli veya düz renk şifon kumaşlarla hazırlanan pareoları birçok farklı şekilde bağlayarak değişik tarz yakalayan bayanlar, hem kumsalda hem de cafede rahatlıkla kullanabiliyorlar. Hatta bu konuda farklı beceriler geliştiren bayanlar pareolarına etek, bluz, elbise şekli vererek tatil beldelerindeki çeşitli gezilerini dahi bir pareo ile sürdürebiliyorlar.

2013 Plaj Modasında aksesuarlar da artık ön planda. Geniş çaplı, çiçek, kurdele ve taşlarla süslenmiş şapkalar gösterişli olduğu kadar, güneşten koruduğu için de aynı zamanda yoğun sıcaklarda oldukça faydalı. Renkli bilezik ve küpelerle de sahillerdeki şıklığını tamamlayanların bayanların 2013 Plaj Modasındaki esintileri uzun süre devam edeceğe benziyor.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar