2013 Pijama Modası

Yazar: sanalzade Tarih: 30 Mayıs 2013

Yoğun iş temposundan sıyrılıp eve kendimizi atar atmaz, yâda bütün bir gün ev işlerinde, alışverişte, mutfakta yorulduktan sonra ilk hayalimiz TV karşısına uzanmak, kitap okumak, kısaca kendimize vakit ayırmaktır. Bu rahatlığı bize sağlayacak en özel kıyafetimiz ise tabii ki pijamalarımızdır.

Pijama Modası

Son dönemlerde şıklığı ve kullanışlı tarzları ile yatak kıyafeti olmaktan çıkıp, ev rahatlığında vazgeçilmezimiz olan pijamalar 2013 Pijama Modası ile daha da stil sahibi oldu. Poplin kumaştan üretilen bol ve pantolon kesimli pijama altları neredeyse bay bayan herkesin en rahat ve şık ev kıyafetini oldu bile.

2013 Pijama Modasında kullanılan modellerde, alışılmış pijama sadeliğinin aksine şık desenlerden oluşan, kurdele boncuk gibi aksesuarlarla süslenen, kısaca her zevke hitap eden model bulmak oldukça kolay.

pijama modası

Yaz mevsimin gelmesi ile beraber tayt & tunik kombini pijamalar ile şortlu ve kaprili takımlarda 2013 Pijama Modasında şık tasarımları ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Özellikle taytlarda kullanılan zımba detayları ile bayanların ilgisini çeken ve keyifle kullanılan pijamaları farklı parçalar ile de kombinlemek sürekli değişik bir tarz isteyenler için ideal.

2013 Pijama Modasında bayanlara olduğu kadar erkekler için de hazırlanan çeşitli modeller arasında en çok, şort ve kapri ile t-shirt şıklığını aratmayan 3’lü takımlar beğeni ile tercih ediliyor.

Desenlerinde ise en çok kareli alt grup ve basic modellerin ilgi gördüğü 2013 Pijama Modasının en keyifli yanı ise oğlu ile aynı giyinmek isteyen babaların ve kızı ile aynı giyinmek isteyen annelerin bu ihtiyaçlarını zorlanmadan karşılayabilecek olmaları.

Koleksiyonlarda sıklıkla karşılaşabildiğimiz bu 2’li tasarımlar anne-babalarına doğum günü, anneler&babalar günü sürprizi hazırlamak isteyen çocuklarında hediye seçenekleri arasında en çok tercih edilenlerden biri.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar