2013 Oturma Grupları

Yazar: sanalzade Tarih: 25 Mayıs 2013

2013 oturma grupları, yeni tasarımlarıyla şıklığın öncüsü haline geliyor.

Ayrıca konfor bakımından da oldukça kaliteliler. Bu yıl oturma grupları değişik tasarımlara sahip modelleriyle dikkatleri evinize çekecek. Bu oturma gruplarıyla şıklığı evinize taşımaya hazırlanın.

Günümüzde oldukça sık kullanılan deri koltuk modelleri 2013 oturma gruplarının tasarımları arasında yerini alıyor. Bu modeller bu yılın öncüsü olarak görülüyor. Hemen hemen her üreticinin koleksiyonunda bu modellere rastlamak mümkün. Durum böyle olunca firmalar arası rekabette durmak bilmiyor ve her gün yepyeni oturma grubu modelleri gün yüzüne çıkıyor. Deri koltuk takımlarının her yeri deri olabileceği gibi sadece bazı kısımlarında farklı kumaşlar kullanılarak değişik havalar yakalanabiliyor.

Son Moda Oturma Grupları

Örneğin koltuk takımlarındaki kırlentler ve genelde koltukların kenar kısımları normal kumaşlarla kaplanarak da hoş görüntüler yakalanabiliyor. Deri koltuklar her zevke göre dizayn edilebiliyorlar. Bu durum nedeniyle de en sık tercih edilenler arasındaki yerlerini alıyorlar.

2013 oturma gruplarında bulunan bir diğer trend ise köşe takımları. Birçok farklı modele ev sahipliği yapan köşe takımları ilginç tasarımlarla da dikkatleri üzerinde topluyor. Ayrıca açılıp yatağa dönüşen köşe takımları da sık tercih edilenler arasında. Bu köşe takımları sayesinde misafirlerinizi yer sıkıntısı çekmeden ağırlayabilirsiniz. Ayrıca bu köşe takımlarının karşısına yerleştireceğiniz bir televizyonla hem konforlu hem de keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

2013 oturma gruplarında klasikliğin yanında son derece modern ve sıra dışı çizgilere sahip modellerde yer alıyor. Dönen koltuklar, puflar ve birçok yeni renk ve yeni desen. Özellikle mozaik, puzzle ve dama modelleri hem şıklık hem de sıra dışı tarzlarıyla evinizin havasını değiştirecek. Ayrıca çizgi tasarımları da şıklıklarıyla evinizin tamamlayıcısı olacak. Bu tarz değişik modellerle evinizde dekoratif ve son moda bir görünüm yaratmak sizin elinizde.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar