2013 Modası Metal Kemer Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Şubat 2013

2013 yılında altın renkli metal kemerler yükselişe geçen aksesuar trendleri arasında. Metal kemer nerede satılır, metal kemer nereden bulabilirim, fiyatları nedir, nereden alınır gibi soruların cevapları şık kıyafet kombinleri ile birlikte yazımızın devamında…

Metal Kemer Modeller

Zarif kıyafetlerini metalik kemerler ile kombin yapan hanımlar bir hayli şık görüntülere sahne oluyor. Özellikle de clutch çantalar ile bütünlenen dore kemerler sade ve zarif görünmek isteyen hanımlar için adeta biçilmiş kaftan. Daha çok siyah renk elbiselerde dikkat geçen altın renkli kemerleri isterseniz sizlerde kıyafetleriniz ile kombin yapabilirsiniz. İster özel bir davette gece kıyafetiniz üzerine, ister günlük yaşamınızda spor tarz bluz etek, bluz pantolon, uzun maksi eteklerle, kalem eteklerle hemen her giysileriniz ile bu metal bel kemerlerini kullanabilirsiniz.

Metal Kemer Modelleri ve Kombinleri

Ayrıca uçuş uçuş elbiselerin üzerine metal kemerler çok yakışıyor. Yukarıda yer alan örnek kombinasyonlara göz attığınızda bunu daha iyi anlayacaksınız. Altın renkli yada diğer tonlarda metalik kemerleri, mango, sahibinden, gittigidiyor gibi ve diğer bir çok kapalı tarzda alışveriş klüplerinden temin edebilirsiniz. Yahut bayan aksesuarı satan alışveriş mağazalarından temin edebilirsiniz. 10 TL, 20 TL ve küsürlü rakamlardan başlayıp 60 TL gibi fiyat aralıklarında altın renkli kemerlere sahip olabilirsiniz.

Alternatif olarak metal parçalı ince bel kemerleri, metalik örgü kemerler, zincirli kemerlere, zımbalı ve işlemeli tarzlarda bir çok aksesuarda tercih edilebilir. Eğer dore kemerler hoşunuza gitmiyor yada kıyafetleriniz ile uyumlu olmadığını düşünüyorsanız daha ince tarzlardaki bel kemerlerine de yönelebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar