2013 Modası Güzellik Trendleri

Yazar: sanalzade Tarih: 25 Şubat 2013

2013′ün güzellik trendleri sizlerle. İlkbahar yaz modasında podyumlarda öne çıkan makyaj trendleri neler?Dikkat çeken makyaj uygulamaları, daha güzel görünmenin sırları, göz makyajları ve daha fazlası sizlerle. Pürüzsüz ciltler için neler yapılabilir ipuçları ile yazımızın devamında…

2013 Güzellik Trendleri

Göz makyajları

Bu yıl gözler oldukça ön plana çıkıyor, dumanlı & buğulu göz makyajı favorilerden. Ayrıca bakışları daha çarpıcı gösteren rengarenk gölgeler de makyaj ve güzellik trendlerinden. Etkileyici bakışlara sahip olmak için, siyah eyeliner ve siyah göz kalemlerinizi daha belirgin çekmenizde fayda var. Ayrıca, farklı renk paletleriyle gözlerinize gölgeler de yapmayı eksik etmeyin. Farklı tonlarda farlar kullanmanızda sizleri daha şık gösterecek ve farklılığınızı ortaya koyacaktır. Deniz mavisi ne şık duruyor öyle değil mi?

guzellik trendleri, makyaj, 2013 modası

2013 Modası Guzellik trendleri

 Vampy dudaklar

Dudaklarda ise, mat tonlar bir hayli yükselişte, özellikle de kırmızı ve bordo yılın en çarpıcı favori renkleri arasında. Bu yıl teninize uygun bordo yada koyu kırmızıları kullanıp mat dudakları denemelisiniz. Vampy dudaklar bu yılın güzellik trendlerinden…

Pürüzsüz görünen ciltler

Pürüzsüz bir cilt için, ten renginize uygun fondöten ve pudraları kullanın. Zararlı ürünlerden uzak durup, düzenli olarak cilt bakımınızı eksik etmeyin. 2013 yılında pürüzsüz bir cilt sizinde hakkınız.

Kalın kaş modası

2013 modasında doğal ve kalın kaşlar yine güzellik trendleri arasında. Geçtiğimiz yıldan bu yana devam eden kalın kaş modası yine etkisini sürdürüyor. Kaş renginizin bir ton açığı kaş kalemi ile kılların çıkış yönüne doğru sürün ve tarayın. Daha gür ve etkili olması içinde pudra ya da göz farı kullanın. Kaşları ince olanlar ise hiç üzülmesin, balmumu içerikli özel kaş kalemleri ile boşlukları doldurmakta artık çok kolay.

Kaküllü saçlar

Saçları ortadan ayırmak, at kuyrukları, kakül perçemler yani kaküller 2013 modasına damgasını vuran stillerden. Hem spor tarz, hem de abiye kıyafetlere uygun olan örgülü saçlar, bu yıl rahatlıkla kullanacağınız saç modellerinden.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar