2013 Kıvırcık Saç Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 15 Mart 2013

İlham veren kıvırcık saç modelleri arasından en güzellerini kıvırcık saçlı hanımlar için derledik. Fotoğraf galerimizde gezinerek 2013′ün en trend kıvırcık saç modellerini inceleyebilirsiniz. Uzun kıvırcık saç modelleri, kısa kıvırcık saç modelleri dalgalı ve farklı kesimlerde en şık örnekler sizlerle.

Kıvırcık Saç Modelleri

Kıvırcık saçlı kadınların en büyük problemi model konusunda yanlış düşüncede olmaları. Kesimi her ne kadar zor olsa da düşünüldüğünün tam aksine kıvırcık saçlara hemen her modeli uygulamak mümkün. İşinin uzmanı bir kuaför saçınıza istediğiniz kıvırcık saç modelini rahatlıkla uygulayabilir. İster uzun havalı ve şık bir model, ister kısa ve dikkat çeken bir stillerden. Doğal kıvırcık saçlarınıza istediğiniz modeli uygulatabilirsiniz. Tabi birde işin diğer boyutu var düz ve dalgalı saçlarına kıvırcık uygulatmak isteyenler. Onlarda oldukça şanslı ama sizin kadar değiller.

Genel olarak herkesin saçlarını düzleştirdiği bu dönemde kıvırcık saçlara sahip sanıyoruz ki paha biçilemez olmalı! Şimdi buyurun hep birlikte farklı kesimlerde kıvırcık saç modelleri yakından göz atıp esinlenelim.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar