2013 Kış Trendleri

Yazar: sanalzade Tarih: 31 Ocak 2013

2013 kış trendi uzun tunikleriyle hız kesmeden devam ediyor. Yaz aylarının da modası taytlar, streç kotlar ve harika desenleri ile külotlu çoraplar yeni yılın kış sezonunda da yerini almış durumda. Soğuk günlere, kara kışa rağmen şık olmayı sürdüren güzel bayanlar, trendleri yakından takip etmeyi ihmal etmiyor.

2013 Kış Trendleri

Taytlar ve külotlu çorapların üstüne en çok yakışan kıyafetlerden birisi de uzun tunikler… gencinden yaşlısına her kesimin rahatlıkla kullanabildiği bu tunik modelleri en çok tercih edilen moda kıyafetler arasında. Hem günlük yaşantıda hem de işe giderken bile kullanımı mevcuttur. Her renk her desen olması nedeniyle tüm bayanların dikkatini yoğunlaştırdığı kıyafet olmaktadır.

Sizler için derlediğimiz şık kıyafet kombinlerine göz atmak için hemen üst kısımdan moda ve kadınca kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Kış Trendleri 2013

Kış Trendleri 2013

Yaklaşık her mağazada çok rahat bulabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden yapılan alışverişlerin rövanşta olduğu şu zamanlarda tunik modellerine rastlamak mümkündür. Her çeşidiyle karşınıza çıkmakta. Bayanlarımızın özellikle tercih ettiği çeşidi ise örgü tunik modellerdir. Hem farklı hem de şıklığı elden bırakmamakta.. birbirinden farklı deseni ve rengi olan tunik modeller ve örgü tunik modeller hamile bayanlarımızın da vazgeçilmezleri arasındadır.

Aslında tunik modeller uzun olması nedeniyle bayanların rahat hareket etmesini sağladığından fazla bir ilgiye sahiptir. Bu açıdan da hamile bayanlarda sıklıkla tercih etmektedir. Aynı zamanda kilolarından memnun olmayan bayanlar, göbek ve kalça taraflarında yağlanmaların olduğunu hissedenler tunik modellerini rahatlıkla giyebilir ve kendilerini daha rahat hissedebilirler. Dökümlü modelleri kilolarınızı kapatmada size yardımcı olacaktır. Kış aylarında koyu renkler seçerek tuniklerle birlikte daha zayıf görünebilirsiniz. Kış modasında sadece uzun kollu tunikler yok.

Kısa kollu tuniklere de rastlamak mümkün. Tabiî ki soğuk kış günlerinde uzun tunikler daha çok tercih edilmektedir. Uzun çizmelerle ise şık bir hava katmakta.. belden kemerli modelleri ve tozluklu modelleri ikili ya da üçlü tunik modelleri olarak satılmakta.. özellikleri belden kemerli tunik modeller bayanların en çok tercih ettiği kıyafetler arasında. Örgü tunik modellerinde ise saç örgüsü sıkça tercih edilmektedir. Sizde sevdiklerinize çok rahat örebilir ve hediye edebilirsiniz. Özellikle de kış ayları için, bu soğuk günlerde anlamlı olacaktır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar