2013 Kış Modasının Gözdeleri: Atkı Bere ve Şallar

Yazar: sanalzade Tarih: 23 Mayıs 2013

2013 Kış Modasının Gözdeleri: Atkılar, Bereler ve Şallar nasıl kombinlenir?

Sizi daha şık gösterecek giyim önerileri sizlerle…

Kış giyiminde hem soğuktan korunma amacı ile, hem de şık bir giyim bütünlüğü yakalamak adına şallar, atkılar önemli bir alt başlığı teşkil etmektedirler.

Bu alanda fazla çeşit ve renk bulamadığından yakınanlar varsa 2013 bu yakınmaların kesinlikle son bulduğu bir yıl olacak diye düşünüyoruz, zira 2013 kış modasına modacılar bol çeşitte bereler, atkılar ve şallar kazandırarak tüketicileri ziyadesiyle mutlu etmekteler.

Kış Modası Atkı, Bere ve Şallar

Şallar, oldukça önemli bir yoğunlukta, hem iç mekanlarda, hem de dış mekanlardaki farklı kullanım şekilleri ile gözde ürünler arasındaki yerlerini korudular. Giyimin geri kalanı kadar, takı ve makyaj ile de uyumu gözetilen şalların renk ve desenleri bu uyumun oluşmasında önemli detayları kriterleri teşkil etmektedir. Şal modasının sıkı takipçilerinden iseniz size; vücudu saran kıyafetlerinizi bir şal ile bütünlemenizi şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Şalları hem spor hem abiye modeller olarak görmek mümkündür. Şalları abiye gece giyimlerinin tamamlayıcısı olarak da kullanmak hoş bir tercihtir. Ayrıca dekolteli kıyafetleri belirli oranda kamufle ederek daha rahat etmek şallar ile mümkün olmaktadır.

Leopar desen bu sezonda da varlığını devam ettirmekte ve şallarda da atkılarda da bu deseni sıklıkla görmekteyiz. Ayrıca bir önemli hatırlatma; eldivenleri de bu kış sezonunda ihmal etmeyin. Leopar desenin tercih edildiği bir başka grup olan eldivenleriniz ile şıklığınız sınır tanımaz olacaktır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar