2013 Kemerli Bel Çantaları

Yazar: sanalzade Tarih: 18 Haziran 2013

2013 Yaz Kemerli Bel Çantaları Modası.

Çanta kıyafetimizi tamamlayan en önemli ayrıntıdır. Şık bir bayanın çantasız dışarı çıkmayacağı düşünüldüğünde, giyimde çanta ve çanta modası öne çıkıyor. Özellikle bayanlar ayakkabı ve çanta ikilisi konusunda şıklığı yakalamaya çok önem verirler.

Çanta modellerine baktığımızda büyük çantalar son zamanlarda moda olmasına rağmen, clutch çantalar da bayanların yoğun ilgisinin olduğu modeller arasında bulunuyor.

Modanın son yılardaki değişimi göz önüne alınırsa, geçmişe döndüğü açıkça görülüyor.

Kemerli Ben Çantası Modeli

2013 yaz modası çanta modellerinde de 1980‘lere dönüş yapılmış.

2013 yaz modası çanta modellerinde kemere bağlı ya da bağımsız kullanılabilen bel çantaları ön plana çıkmış durumda. Kemerli bel çantalarını ister kıyafetinize uygun olarak kemeriyle kullanın, isterseniz kemerinden çıkarıp clutch çanta olarak kullanın. Gün içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu çantalar kurtarıcınız olacak.

Kemerli Ben Çantası Modeli

Bel çantaları kullanım açısından da bayanlara büyük kolaylık sunuyor. Pratik kullanımı ile size lazım olan her şey her an yanınızda olacak. Siz hem modayı takip ederek şıklığı yakalamış olacaksınız hem de çanta taşımak gibi bir derdiniz olmayacak. Kombinlerinize kolayca uyarlayabileceğiniz vazgeçilmez bir aksesuarınız olacak bu çantalar.

Kemerli Ben Çantası Modeli

Kemerli bel çantaları modelleriyle de göz dolduruyor. Kullanıcıları için farklı farklı modelleri olan bu çantaların ister deri olanlarını isterseniz bez olanlarını kullanın 2013 yazında alışverişte, eğlencede, davetlerde, plajda en şık siz olun.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar