2013 Kazak ve Hırka Modelleri Örnek Kombinler

Yazar: sanalzade Tarih: 19 Ekim 2012

Sonbahar kış modasının vazgeçilmez parçaları kazak ve hırkaları örnek kombinler ile galerimize ekledik. Hepsi birbirinden farklı kazak ve hırka modelleri, trendler ve daha fazlası! Mutlaka göz atın.

Kazak ve Hırka Modelleri

2013 yılı sonbahar kış kıyafet modasında, mevsim gereği kazaklar, hırkalar ve ceketler ön planda. Yine aynı şekilde atkılar ve bereler malumunuz favori kıyafetler arasında.

Örgülü modellerin trendler arasında en ön planda olduğunu belirtmekte fayda var. Renk bakımından daha çok bej ve tonları ön planda görünüyor. Yine aynı şekil, siyah, krem ve tonları tercih edilen renkler arasında.

Örnek bir kombin olarak, uzun hırka yada kazaklarınızı, gömlek üzerine giyip, kollarını sıvayarak hoş bir tarz oluşturabilirsiniz. Taytlar yada kot pantolonlar ile kombin yapabilirsiniz. Ayakkabı seçiminde babetler ön planda.

Yahut, bluz üzerine hırka, altına tercihinize göre bol paça pantolon yada zevkinize göre jeanleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Yazdan kalma kıyafetleriniz üzerinde fevkalade kombin yapmak mümkün. Bu konuda ilham alabileceğiniz örnek modellere resim galerisinden göz atabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar