2013 İlkbahar Yaz Tulum Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 13 Nisan 2013

Yaza doğru gün saydığımız şu günlerde tulumları gardroplardan çıkarmanın zamanı geldi. Yada alışverişe çıkıp en modasından şık bir tulum modeli satın almanın. Peki neden? Çünkü çok rahat hanımlar hemde alternatifi bol.

2013 Tulum Modelleri

Günlük yaşamda verdiği rahatlığın yanı sıra katılım gösterilecek özel bir davet veya gece için oldukça oldukça ideal kıyafetler arasında. Pek çok dekolteli, şık detayları olan tulum modelleri mevcut. Aynı zamanda iş yeri ve ofislerde bahar ve yaz aylarında rahatlıkla giyilip resmi bir duruşu ortaya koymada da etkili.

Tulumları kombin etmek ise çok basit. Tek parça oldukları için aksesuar seçimini düzgün yapmanız yeterli oluyor. Ancak, her tulum her kadına yakışmayabilir. Çünkü, kısa boyluları daha kısa, uzun boyluları daha uzun gösteren bir inceliği var. Vücudunuza güveniyorsanız eğer yüksek belli skinny tarzında straples yada dar paça tulumları rahatlıkla giyebilirsiniz.

Zayıfsanız şalvar tulumları tercih edebilirsiniz. Kilolu iseniz bol paçalı tulumlar iyi bir seçim olacaktır. Şalvar tulum şişman, geniş bol paçalı ispanyol tarzı tulumlar ise zayıf gösterir. Tabi birde şort tulumlar var yaz havasında güneşli günlerde tatil modu havasında oda iyi bir alternatif.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar