2013 Hamile Modası

Yazar: sanalzade Tarih: 30 Mayıs 2013

Bayanların hayatlarındaki en özel dönemi kapsayan hamilelikte, yakın zamana kadar giyecek bir şey bulamama, hatta kısa bir dönem kullanılacağı için hamilelik boyunca alışverişten kaçınma gibi alışkanlıklar ile zaten zor olan süreci daha da sıkıntılı hale getirmiştir.

Hamile Modası

Neyse ki artık bu gereksiz alışkanlıklar terk edilmeye, hatta aksine özellikle hamilelik için hazırlanılmaya başlanmıştır. 2013 Hamile Modasında hazırlanan birbirinden zevkli ve kullanışlı bluz, pantolon, elbise, etekler ile istedikleri gibi şık bir görünüm elde eden bayanlar hamileliğinde ayrı bir giyim zevkini de tatmış oluyorlar.

Özellikle t-shirt ve bluzlardaki sevimli bebek baskıları ile sempatik bir giyim tarzı oluşturan 2013 Hamile Modasında, en çok tercih edilen modellerden biri ise renkli salopetler.

Hamile Modası elbiseler

Hem pantolon, şort hem de elbise tarzında hazırlanan salopetler hamile bayanların yaz döneminde en rahat giysileri oluyor. Özellikle son aylarda tunik ve tayt kombinleri ile rahat ve sağlıklı bir giyim tarzı benimseyen hamile bayanların 2013 Hamile Modasında en çok beğendikleri ise ürün çeşitliliğindeki renk ve desen sınırsızlığı.

Geçtiğimiz yıllarda belirli kalıp ve sınırlı renklerde üretilen hamile giyim, yerini artık hamile olmayan bayanları özendirecek duruma bırakmış durumda.

Hamile Modası abiye gece elbiseleri

2013 Hamile Modasında dikkat çeken bir diğer detay ise kullanım rahatlığında olduğu kadar şıklığı ile de göz dolduran abiye tasarımlar. Hamilelik döneminde bir yakınlarının düğünü denk gelecek ve istediği şıklıkta olamayacağı için endişelenen bayanlar artık bu konuda da çok rahat.

Hem bebeği hem anne adayını son derece rahat ettirmesinin yanı sıra, hareketli tüllerle şık bir hava katılmış, pul boncuk işlemelerle göz dolduran hamile abiye tasarımlar 2013 Hamile Modasında en beğenilen koleksiyonlardan oluyor.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar