2013 Gümüş Modası

Yazar: sanalzade Tarih: 30 Mayıs 2013

Maddi açıdan altın kadar değerli olmasa da, gümüş her zaman zarafeti ile büyüleyen bir görünüme imza atmıştır. Takılarda olduğu kadar ev aksesuarlarında da en özel köşeleri süsleyen gümüş, 2013 Gümüş Modası ile hak ettiği değeri almaya başladı diyebiliriz.

Gümüş Modası

Renginin kullanıldığı giyim ürünlerinin bile bayanların en özel koleksiyonunu oluşturan gümüşte artan çeşitlilik, 2013 Gümüş Modasında tercih yapmayı zorlaştırıyor.

Takılarda sınırsız model ile karşımıza çıkan 2013 Gümüş Modasını hazırlayan takı tasarımcıların en çok özen gösterdikleri konu, hazırladıkları takının abartıdan uzak ancak şıklıkta yarışan modeller olması. İncilerle süslenmiş, kolye bileklik küpe ve yüzükten oluşan setler birçok bayanın ilgisini kazanmış durumda.

Gümüş Modası aksesuar takı

Gümüş şıklığı ile sadeliği birleştiren kullanıcıların tercihi ise minik kolye uçları ile tasarlanmış ince zincirli kolyeler oluyor. Aynı obje ile bilekliği de takım hazırlanan setlerdeki cazip fiyatlar, 2013 Gümüş Modasının etkisini arttırıyor.

Mutfak eşyaları ve salon dekorasyon ürünlerinde de zengin ve seçkin çeşitlilikteki gümüş ürünler,2013 Gümüş Modasında yerini alıyor. Gümüşten imal edilen, ince işçilik ile süslenen kahve fincan ve tepsi takımları son dönemlerdeki favori hediye seçeneklerinden biri olmuş durumda.

Gümüş modası ev dekorasyonu

Çeşitli gümüş vazo tasarımları, duvar aksesuarları, şamdanlar ve aynalar da 2013 Gümüş Modası ile salonların başköşesini süslemiş durumda. Şıklığı ile göz doldururken, basit hatalar ile hoş olmayan görünüme dönen gümüş takı ve eşyalarınızı kullanırken dikkat etmeniz gereken noktalara özen gösterirseniz, ürünleriniz koleksiyonunuzda uzun süre yer edinecektir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar