2013 Gelinlik Trendleri

Yazar: sanalzade Tarih: 30 Eylül 2012

Yeni Trend 2013 Gelinlik modelleri, 2013 Gelinlik Modası, Gelinlik Trendleri 2013

İlkbahar-yaz sezonununda, vitrinlerde birbirinden farklı ve birbirinden güzel gelinlikler gelin adaylarına sunuldu.

2013 Sezonu Gelinlik Trendleri

Malumunuz yaz sezonun kapanmasıyla birlikte trend değişti ve artık çok farklı modeller ortaya çıkmaya başladı. Çünkü gerek havaların soğuması, gerekse de genel modanın değişmesi ile.

Gelinlik seçimi konusunda sizlere fikir vermesi amacı ile 2013 gelinlik trendlerine şöyle bir göz attık ve paylaşmak istedik.

2013 Yılının En Güzel Gelinlikleri

New York’ta düzenlenen gelinlik moda haftasının ardından, 2013 gelinlik trendleri belli olmuştu. Peplum tarzı gelinlik modelleri, büyük fiyonklar, çiçek ve kurdele detayları ön plana çıkmıştı.

Vintage tarzı oldukça hoş görünen kısa kollu modeller, kabarık etekler, tek omuzlu modeller ve sadeliğin olmazsa olmazı dantel detayları 2013 gelinlik trendlerinde öne çıkan zarif modeller arasında yer aldı.

Yine popüler olacağını düşündüğümüz, 2013 gelinlik trendleri kapsamında, en çok ilgi gören modeller arasında yer alan taşlı gelinlikler, bu kez eldivenli biçimde tasarlanmasıyla farklılaştırılmıştır. Taşları oldukça parlak ancak yine de sade görünen gelinlikler, eldivenlerle hem hava şartları için uygun hem de trende.

Bir başka ilgi çeken gelinlik modeliyse, askısız sade ve yine eldivenli olan modeldir. Askısı olmayan ve tamamen taştan uzak sade desenlerle süslenmiş gelinlikler, alıcıları için şimdiden vitrinleri süslemiş durumdadır. Sezonun bitmesi nedeniyle gelinlik tasarımları azalmıştır. Yapılan tasarımlarda 2013 ilkbahar sezonu içindir.

Gelinlik trendlerini incelerken tek başına trend saymak hatadır. Çünkü gelinlikler aksesuarsız tamamlanmamaktadır. Küpesi, ayakkabısı ve diğer tokalı süsleri olsun tam bir takım oluşturulursa trend yakalanmış olunur.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar