2013 Ev Tekstili Modası

Yazar: sanalzade Tarih: 29 Mayıs 2013

Geçmişten günümüze her zaman küçük dokunuşlar ile keyifli bir görsellik yaratmaya çalıştığımız evlerimiz için, 2013 Ev Tekstili Modasında birbirinden hoş tasarımlar meraklılarını bekliyor.

İnsanın kendini en rahat hissettiği, en keyif aldığı yer şüphesiz ki evidir. Bu yüzdendir ki tatile bile gittiğimiz zaman evimize döndüğümüzde “insanın evi gibisi yok” diyerek eve dönmenin memnuniyetini yaşarız.

Ev Tekstili Modası

Salondan mutfağa, yatak odasından banyoya kadar tüm evimizi etkisi altına alan 2013 Ev Tekstili Modasında en favori renkler beyaz, pembe ve mint yeşili. Özellikle mutfaklarımızda hâkim olan bu 3′lü renk kombinasyonu hoş ve sıcak bir görüntü sergilediği kadar insan ruhunda da olumlu izler bırakıyor. Peçetelerden masa örtüsüne, mutfak önlüklerinden raf örtülerine kadar hoş dokunuşlar oluşturan küçük ama etkili tasarımlar ile mutfakta daha fazla vakit geçirmek uğruna yemek yapmak daha da zevkli hale geliyor.

Ev Dekorasyonu, Ev Tekstili Modası

Yatak odalarında siyah ve kırmızının cazibesi devam ederken, pop-art baskılı nevresimlerde 2013 Ev Tekstili Modasında beğeni kazanan ürünler arasında oluyor. Turkuaz ve beyazın ağırlıklı tercih edildiği banyo ürünlerinde, havlu ve bornozlardaki diğer renk çeşitliliği de kullanıcıların oldukça beğenisini kazanıyor.

Oturma odası ve salonlarda ise eski ağır görünümlü mobilyalar yerini daha kullanışlı, spor ve modern çizgilerdeki mobilyalara bıraktığından beri perde ve halılarda kişinin kendi tarzını daha çok yansıtan canlı modeller olmaya başladı. Sade seçilen mobilyayı tamamlamak için olabildiğince canlı renklerde ve desenlerde hazırlanan 2013 Ev Tekstil Modasındaki salon ürünlerindeki sınırsız çeşitlilikte, her zevke göre kombinasyon sağlamak mümkün.

En çok tercih edilen desenlerin başında gelen bahar dalı çiçek desenli ürünler ise evin neredeyse her alanında hâkimiyet süren zarif ve şık görünümü ile kullanıcıların ve misafirlerin beğenisini kazanıyor.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar