2013 En Şık Yaz Ayakkabıları

Yazar: sanalzade Tarih: 27 Haziran 2013

Alışverişin olmazsa olmazların biri de ayakkabılar. Peki 2013 yaz ayakkabı tercihleri neler? Moda tasarımcılarının bu yılki yazlık ayakkabı önerilerini sizler için derledik…

Bu yaz en çok tercih edilen modellerden biri desenli ayakkabılar. Bu ayakkabılar genelde çiçek desenlerinden oluşmaktadır. Ayrıca yan ve dik çizgili ayakkabılar da bu yazın oldukça dikkat çeken modellerinden. Artık kışta da etkili olan platform topuklar kullanılmaktadır. Bu topuklu ayakkabılarda da desenler oldukça hoş bir görünüm sağlamaktadır.

Bu yaz oldukça canlı renkler seçilmiştir ayakkabılar için. Pembeler, maviler, turuncular, yeşiller, sarılar havada uçuşacaklar. Oldukça renkli bir yaz geçirmek için bu ayakkabılardan hemen bir tane edinmek gerekir.

Yazlık Ayakkabılar – Foto Galeri için Tıklayın…

2013 En Şık Yaz Ayakkabıları

Bu yazın gece ayakkabıları ise şeffaf ayakkabılardır. Ayak rengiyle daha doğrusu ten rengiyle bütünleşen bu ayakkabılar oldukça çekici bir görünüm sergilemektedirler. Bununla beraber gece ayakkabılarında da günlük giyilen ayakkabılarda da eskide kaldığı sanılan kısa topuklar geri gelmektedir. Bu hafif topuklar bu yaza damgasını vuracaktır ve ilginç pastel renkleriyle de nostalji yaratacaktır.

Bu yaz çiçekli desenlerin yanında yine hayvan desenlerine de rastlamak mümkün olacaktır. Yine bunun yanında yeni yeni moda olan gladyatör ayakkabılar da oldukça tercih edilecektir. Cesaret isteyen bu ayakkabılar ile kadınlar hummalı bir yarışa gireceklerdir. Deri sandaletler de yine tercih edilen ayakkabı modellerinden olacaktır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar