2013 Elbise Modası

Yazar: sanalzade Tarih: 28 Mayıs 2013

2013 Elbise Modasından önizlemeler, şık elbiseler, en farklı kombinler sizlerle.

Elbise, yüzyıllardır kadın giyiminin en önemli parçalarından biridir. Vücudunu doğru tanıyan ve bu doğrultuda giyinmesine özen gösteren her bayan için, elbise tartışılmaz bir şıklıktır. En keyifsiz günde bile dış görünümündeki şıklık ile öz güven kazanan bayanın ruh halinin de pozitif yönce değişeceği tartışılmaz bir sonuçtur.

Uzun yıllardır bayan giyimde süren pantolon hâkimiyeti, nihayetinde artık yerini elbiseye bırakıyor. Gerek günlük ofis şıklığını tamamlayan, gerekse gece davetlerinde göz dolduran birbirinden hoş elbise modelleri 2013 Elbise Modasında yerlerini aldı. Sonbaharın kasvetini geride bıraktığımız şu günlerde, baharın neşesi 2013 Elbise Modasında da kendini gösteriyor.

Elbise Kombinleri

2013 Elbise Modası ve Trendler

Rengârenk çiçeklerle bezenmiş, kurdele detaylarıyla süslenmiş elbiseler bu yazın gözdesi olacağını gösterdi. Genellikle midi boyda tercih edilen belden kavisli çiçek veya geometrik desenli elbiseler, üzerine düz renk mini ceketle kombinlenerek spor olmakla beraber oldukça şık bir hava yaratıyor.

2013 Elbise Modasında en çok tercih edilen modellerden birisi ise üst kısmı atlet yaka kesimli olup, etek kısmında önü mini, arka kısmı ise uzun olarak tasarlanmış modeller. Bir diğer favori modellerden biri ise, geçmişten günümüze yeniden hayatımıza giren bebe yaka modelli elbiseler 2013 Elbise Modasında yerini koruyor.

Bayanların her durumda kurtarıcısı olan düz siyah elbise modeli ise her zaman olduğu gibi 2013 Elbise Modasında da en gözde modellerden. Gündüzden geceye geçişte sadece ayakkabı ve çanta değiştirerek, şıklığın boyutunu tamamen farklılaştırabileceğiniz siyah elbise, her bayanın dolabındaki olmazsa olmazlardan biri. Aynı zamanda küçük dokunuşlarla tarzını da tamamen değiştirebileceğiniz bu modeli her türlü aksesuarla zenginleştirerek 2013 Elbise Modasındaki seçkin şıklığı yakalayabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar