2013 Duvar Renkleri (Boya Önerileri)

Yazar: sanalzade Tarih: 4 Nisan 2013

Yılın moda duvar renkleri, duvar boyası önerileri sizlerle. İç cephe dekorasyonda bu yıl hangi renkler moda? Evimi hangi renge boyamalıyım diyorsanız eğer önerilerimize mutlaka göz atın. Evinizin Rengini Değiştirin Canlı Renklerle Evinizi Farklı Kılın!

Duvar Boyası Renkleri

Evinizin ferahlığı duvar ve mobilyalarınız için kullandığınız renklere göre değişiklik gösterir. Mekanın ışık alması, dekor objeleri ve diğer uygulamalar bir o kadar önemlidir. Detayları dikkate alarak hazırlayacağınız tasarım ve dekorasyonla bir bütün oluşturup muhteşem bir yaşam alanı oluşturmak sizin elinizde. Bunun içinde bol bol öneri ve tavsiyelere kulak vermek gerekiyor. İç cephe duvar renkleri konusunda bir kaç öneri sizlerle…

Duvar Boyası Renk Önerileri

Fildişi, bej yada beyaz türde klasik renkler her zaman moda. Ancak, bu yıl duvar boyası renk seçiminde biraz cesur olma vakti. Trendlerde yer alan sarı, turuncu, mavi, yeşil ve turkuaz bir hayli ön plana çıkıyor. Sarı ile kahverengi renkler ise sezonun en çok tercih edilen duvar renkleri, boyaları arasında. Ayrıca, zümrüt yeşili 2013’e damgasını vuran en moda renk. Mobilya ve aksesuarlarınızı göz önünde bulundurarak bahse konu renklere yönelip şık kombinasyonlar yapmanız mümkün. Konu konuda sizlere ilham verebilecek uygulamalara hemen alt bölümden göz atabilirsiniz..

Yazının devamı hemen aşağıda…

Örneğin; evin zemininde kullanacağınız parke evi hem daha şık hem de daha şeffaf gösterecektir. Aydınlatmada kullanacağınız farklı renkler evinizin havasını değiştirmede de fayda sağlayacaktır.

Evin ışık alan duvarları netleştirilip yansıma sağlanan kısımları için açık renkler kullanarak da güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kullanacağınız mobilyaların büyüklükleri ile beraber renklerinin odalara uyumu da önemlidir. Gereksiz alan kaplayacak seçenekler tercihiniz olmamalı, daha küçük ve kullanışlı olanlar seçilmelidir. Evinizin eğlenceli ve enerjik görünmesi biraz da sizin yaratıcılığınıza bağlı.

Örneğin kapının yanına koyacağınız bir dekoratif sandık sayesinde misafirlerinizin ayakkabılarını giyerken üzerinde oturmalarını sağlayabilir, sandık içine de gündelik giydiğiniz ayakkabıları koyabilirsiniz. Duvarlarınızı sevdikleriniz ile beraber çekildiğiniz fotoğrafların olduğu farklı renk ve ebattaki çerçeveler ile süsleyerek evinizin şıklığını onların gülümsemeleri ile taçlandırabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar