2013 Deri Modası

Yazar: sanalzade Tarih: 9 Ocak 2013

2013 modasında öne çıkan ayrıntılardan biride deri, özellikle de havaların buz kestiği şu günlerde deri detaylarının yer aldığı parçalara olan talep giderek artıyor. 60’lı yıllarda başlayan “Deri Modası” yine her sezon olduğu gibi bu yılda da trendler arasında.

2013 Deri Modası

Deri denince akla, şıklığın bir simgesi olarak kaliteli ceket, kaban, çanta ve ayakkabılar geliyor. Bu durum her ne kadar maddi imkanlara bağlı olsa da, bazı temel parçalarda deri her zaman cazibesi ile baş rolde yerini alıyor. Hemen herkesin mutlaka deri bir ceketi, ayakkabısı olmuştur.

Son 2 yıldır ünlü moda markalarının koleksiyonlarında, farklı renk ve modellerde ağırlıklı olarak deri detaylarını görmek mümkün. Deri etekler, pantolonlar, yelekler, taytlar ve aksesuarlar farklı renkleri ile hep göz önünde. Deri modasının atağa geçtiği şu günlerde evet bende kombinim de bu modaya yer vermek istiyorum diyenlerden seniz, sizin için seçtiğimiz ilham alınabilecek deri detaylı kıyafet kombinlerine hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Üretim teknolojisindeki gelişmelerin, derinin işlenme aşamasındaki masrafları azalttığı, buna paralel olarak da fiyatların uygun hale geldiği ve deriye olan talebin arttığı söyleniyor. Deri modasının fiyatlar düştüğü için popüler olduğunu zannetmeyin. Deri bir kıyafet, aksesuar vb. satın alırken deri satın aldım diye imitasyon ürünleri satın almayın. Gerçek deri ile çakmasını ayırt edebilmelisiniz.

Bilindik markalar, güvenilir yerlerden satın almak önemli.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar