2013 Dekorasyon Trendi

Yazar: sanalzade Tarih: 30 Eylül 2012

Dekorasyon oldukça eğlenceli bir uğraştır. Tamamen zevkinizi yansıtır, döşeyip planladığınız odayı görünce mutlu olursunuz. Ancak, bazen dekorasyon yaptığınızda bir şeylerin eksik gittiğini sanırsınız. Bunlar küçük aksesuarlarla tamamlanabilmektedir. Unutulmaması gereken şey ise dekorasyon trendlerine uygun tercihlerin yapılmasıdır.

2013 Dekorasyon Trendleri

Günümüzde halen salon dekorasyonları klasik mobilyalarla yapılmaktadır. Klasik mobilyalar, artık oldukça monoton hale gelmiştir. Bu sebeple eğer klasik tercihi yapacaksanız çok farklı tasarımlar bulmalısınız. Aksi taktirde monotonluktan kurtulamazsınız.

Dekorasyon Trendleri 2013

Dekorasyon Trendleri 2013

2013 Yılı için üretilen tasarımlar şimdiden satışına başlanmıştır. Ancak beklenenden fazla fazla satarak tasarımcıları şaşırtmıştır. Örnek verecek olursak bu yılın en büyük modası haline köşe takımlarıdır. Ancak normal köşe takımları değil. Şuanda kuğu köşe takımları olarak bilinen takımlardır.

Dekorasyon Trendlerini Takip Edin

Yukarıda gösterilen resimde kuğu köşe takımını görmektesiniz. Odayı bu renk tonajından döşediğiniz vakit oldukça şık olduğunu göreceksiniz. Üstelik bunun için fazlasıyla ücret ödemenize gerek yok. Yalnızda birkaç bin TL ile böylesine şık tasarımlı mobilyalara sahip olabilirsiniz. Ancak ortasına ekleyeceğiniz şık masayı ve duvardaki tabloları unutmamalısınız.

2013 Yeni Dekorasyon Trendleri

2013 Yeni Dekorasyon Trendleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar